Antrą magistro diplomą gavusi menininkė Eglė Grėbliauskaitė: „Studijavimas nėra mano specialybė“

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-05 17:06
Menininkė, modelis Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė turi kuo didžiuotis. Vos prieš porą dienų jai buvo įteiktas meno magistro diplomas, Vilniaus dailės akademijoje (VDA) ji baigė tapybos studijų programą.

E.Grėbliauskaitei-Tursienei tai jau antras tapybos, ir antras – magistro diplomas. Bakalauro studijas ji baigė ir VDA, Anglijoje krimto verslo vadybos mokslus, ten baigė ir bakalauro, ir magistro studijas.

Ketvirtą diplomą rankose spaudžianti menininkė tikina – ji studijuoja anaiptol ne dėl vertingo popierėlio, kuris neretai atveria kelius kylant karjeros laiptais.

„Diplomo gavimas man yra tam tikro pasiekimo įvertinimas. Tokį įvertinimą gauti, žinoma, smagu. Juk gilinausi į sritis, kurios man įdomios, kurios mane žavi. Tačiau niekada nestudijavau dėl popieriaus, man įdomus pats procesas“, – Žmonės.lt sakė ji.

Moteris užsiminė kartais iš aplinkinių sulaukianti šmaikščių replikų, kad ji turbūt studijas tęs visą gyvenimą. Neva kiti nesupranta, iš kur galima atrasti savyje tiek jėgų ir kantrybės baigus vieną aukštąją mokyklą, tęsti studijas kitur.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Viskas priklauso nuo žmogaus užsispyrimo, nuo jo pastangų, net nuo sėkmės. Studijavimas – nėra mano specialybė. Man diplomo gavimas asocijuojasi su kitomis žmogaus savybėmis. Tai, kad jis sugeba pabaigti kažką pradėjęs, kad gilinasi į bendro išprusimo reikalaujančius dalykus“, – pasakojo E.Grėbliauskaitė-Tursienė.

Pasak jos, visos universitete ar akademijoje įgytos žinios yra vertingos, o keli, skirtingas sritis apjungiantys diplomai tik parodo, kad žmogus – išsilavinęs visapusiškai. „Daugybė žmonių domisi keliomis skirtingomis sritimis. Man labai daug dalykų yra įdomūs. Mielai pragyvenčiau dar  šimtą gyvenimų lygiagrečiai ir visi jie būtų labai skirtingi. Neapriboju savęs viena specialybe, žmogus yra kur kas plačiau“, – linksmai kalbėjo menininkė.

Ar E.Grėbliauskaitė-Tursienė ketina studijuoti toliau? „Kol kas ne. Labai gerai, kad dabar yra vasara, kad galėsiu daugiau dėmesio skirti vaikams, kurie dabar taip pat atostogauja. O vėliau? Niekada negali žinoti, tačiau tai nėra mano siekiamybė“, – šyptelėjo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Staigmena menininkei Eglei Grėbliauskaitei-Tursienei – pagal jos išvaizdą sukurta lėlė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai