Antrą kartą mama tapusi Gerda Žemaitė: „Kiekviena moteris neturėtų pamiršti savęs“

Gerda Žemaitė laidoje „Virtuvės istorijos“/tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-13 11:47
Prieš beveik metus antrą kartą mama tapusi laidos „TV pagalba“ gelbėtoja Gerda Žemaitė – tikras pavyzdys visoms moterims. Ji žvali, energinga ir švytinti, tarsi motinystės rūpesčiais jos visai nevargintų.

Prieš 11 mėnesių antrą kartą mama tapusi Gerda atvirauja, jog sūnus Nikolas tiesiog pasakiškas vaikas, nesukeliantis jokių didelių problemų nei jai, nei kitiems šeimos nariams.

„Mūsų šeimai labai pasisekė, nes jis nuo pats mažens išmiega visą naktį, todėl mes visi turim laiko pailsėti, tad to nuovargio nelabai ir jaučiasi. Aš manau, jog kiekviena moteris neturėtų pamiršti savęs, tapusi mama. Nes kai mama laiminga, tada ir visa šeima laiminga, jog mato gražią, pasitempusią mamą“, – laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakoja moteris.

Gerda Žemaitė laidoje „Virtuvės istorijos“/tomasfoto.lt nuotr.
Gerda Žemaitė laidoje „Virtuvės istorijos“/tomasfoto.lt nuotr.

Gerda neslepia, jog jai labai pasisekė, nes šeimoje turi net du atsidavusius vyrus – sutuoktinį Andrių ir paauglį sūnų Marką iš pirmosios santuokos. Nors televizijos žiūrovai laidų prodiuserį Andrių Žemaitį yra įpratę matyti santūrų ir rimtą, Gerda sako, jog namuose jis visiškai kitoks.

„Kaip bosas Andrius yra griežtas, tačiau namuose jis labai geras vyras, rūpestingas tėtis. Su Nikolu jie turi bendrų savų žaidimų. Toks, koks jis būna namie, jo niekas kitas nėra matęs. Pavyzdžiui, jis užsideda Nikolo pėdkelnes ant galvos ir vaidina šuniuką, tiek prisijuokiame visi“, – smagiomis šeimyninėmis akimirkomis dalijasi moteris.

Gerda Žemaitė
Gerda Žemaitė

Smagių istorijų netrūksta ne tik Gerdos namuose, bet ir filmavimo aikštelėje. Nors neretai jautriose situacijoje suvaldyti emocijas būna sunku, tačiau kurioziškų nutikimų taip pat pasitaiko.

„Mūsų darbe tikrai būna jautrių situacijų, ypač kurios susijusios su vaikais ar senais žmonėmis, tad darbo metu ir verkusi tikrai esu ne kartą. Tačiau būna ir smagių nutikimų“, – neslepia Gerda.

Su kokiais iššūkiais susiduria antrą kartą mama tapusi Gerda daugiau žiūrėkite šį šeštadienį 8:30 val. laidoje „Virtuvės istorijos“

Naujausi straipsniai