Antrą kartą Lietuvoje viešinti grupė „Rhye“ surengė koncertą po žvaigždėtu dangumi: koncerto klausėsi ir žinomi žmonės

Grupės „Rhye“ koncerto akimirkos: Andrius Bružas, Rūta Meilutytė, Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-21 22:52
Antradienio vakarą Vilniaus universiteto Botanikos sode koncertavo soul pop ir alternatyvaus R&B žanrų muziką atliekanti grupė „Rhye“. Lyriškas dainas atliekantis, jau ne pirmą kartą Lietuvoje viešintis atlikėjas Miloshas, po atviru dangumi subūrė romantikos išsiilgusius klausytojus.

Į visame pasaulyje žinomo atlikėjo koncertą susirinko daugybė vilniečių, miesto svečių ir garsenybių. Koncerto klausėsi plaukikė Rūta Meilutytė, aktorė, TV laidų vedėja Beata Tiškevič su mylimuoju režiesieriumi Sauliumi Baradinsku, aktorius Audrius Bružas su drauge. 


Andrius Bružas / Gedmanto Kropio nuotr.
Andrius Bružas / Gedmanto Kropio nuotr.

Grupę „Rhye“ koncerto metu apšildė 2006 metais susikūrusi, elektroninę muziką atliekanti Lietuvos grupė „Golden Parazyth“. Suskambus pirmiems Milosho dainų akordams būrys žmonių jau nekantriai lūkuriavo šalia scenos, kartu šoko ir garsiais plojimais šiltai pasitiko muzikantą.

Rūta Meilutytė / Gedmanto Kropio nuotr.
Rūta Meilutytė / Gedmanto Kropio nuotr.

Miloshas norėtų, kad žmonės išvis nieko apie jį nežinotų. Jo albumas „Woman“ muzikos pasaulį sudrebino lyg audra ir sudraskė ne vieną kietą širdį. Klausytojai desperatiškai mėgino suprasti, kas gi čia dainuoja. „Rhye“ slėpė savo veidą, vardą ir tapatybę. Dauguma tik vėliau sužinojo, kad šis aukštas, jausmingas balsas priklauso ne moteriai, o vyrui. „Norėjome, kad žmonės tiesiog klausytųsi muzikos ir patys susikurtų savo patirtį“, – dabar sako atlikėjas Miloshas.

Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas / Gedmanto Kropio nuotr.
Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas / Gedmanto Kropio nuotr.

Šiandien „Rhye“ tęsia grožio paieškas. Geismas, vienatvė, erotika, meilė – visa tai šįkart sumišę ir su išsiskyrimo patirtimis. „Rhye“ labai nuoširdžiai dainuoja apie pačius intymiausius jausmus. Jo kūryba gimsta iš aistros mylimoms moterims, tad ji artima kiekvienai širdžiai, kuri bent kartą ką nors mylėjo. „Per koncertus matau daug verkiančių žmonių. Tai nepaprastai gražūs momentai. Jie stovi apsikabinę savo mylimą žmogų ir jų akyse blizga ašaros. Būtent tokios reakcijos ir siekiu“, – prisipažįsta muzikantas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai