Antrą dukrą pagimdžiusi Julija Žižė sugrįžo namo: „Šis gimdymas buvo iššūkis“

Vasariška šventė pritraukė stiingų mamų dėmesį / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-18 11:44
Sausio 15 dienos vakarą prekės ženklo „Wear Mad By July“ įkūrėjai Julijai Žižei (31) ir jos vyrui, fotografui Laurynui Žižiui (40) gimė antroji dukra. Pora mergaitei davė Otilijos vardą. Po kelių dienų iš ligoninės su kūdikiu ant rankų grįžusi Julija dėkojo savo vyrui ir prisipažino – antrasis gimdymas nebuvo lengvas.

Laukimo laikotarpiu Julija Žižė žurnalui „Žmonės“ pasakojo, kad šis jos nėštumas buvo planuotas, tik kūdikio lytis ne.

„Įžūlu taip sakyti, bet mes buvome absoliučiai įsitikinę, kad auginsime dukrą ir sūnų: bus sesė ir brolis, ne kitaip!“ Nuo paauglystės svajojanti apie šeimą Julija save matė tik berniukų mama. Jai atrodė, kad tokiai stipriai, spygliuotai ir tvirto charakterio moteriai kaip ji tik sūnus ir auginti. Ir nė minties nekilo pagalvoti: o ką, jeigu vėl mergytė? Užtat po lemtingo patikrinimo echoskopu genetikei patikinus, kad gims „panelė“, Julija apsipylė ašaromis. „Gulėjau ir pasikūkčiodama žliumbiau – niekada gyvenime nebūčiau pagalvojusi, kad tapsiu dviejų dukrų mama!“ Ta euforija, prisimena, truko kelias dienas – pasaulis tarsi apvirto, tačiau ne blogąja, o gerąja prasme.

Akvilės Razauskienės (Razauskai phtography) nuotr.
Akvilės Razauskienės (Razauskai phtography) nuotr.

Dar mergaitei esant pilvelyje mama šiai išrinko vardą, o Otilijai atėjus į šį pasaulį negalėjo apsakyti savo džiaugsmo.

„Sveiki ir neapsakomai, iki širdies gelmių, laimingi – mes jau keturiese“, – rašė Julija kitą dieną po gimdymo.

Sugrįžusi iš ligoninės socialiniame tinklalapyje ji padėkojo savo vyrui.

„Grįžome vakar vakare namo! Dabar jau tikras gyvenimas keturiese. Tikra mūsų istorija prasidėjo. Šis gimdymas buvo iššūkis. Bet nežinau, kaip viską būčiau ištvėrusi be vyro palaikymo ir buvimo šalia. Jis man ir dukroms – Dievo dovana. Jis mūsų stebuklas! Ir dar kaip pasitiko savo 3 princeses. Ačiū, Meile, už gyvenimą lyg pasaką“, – besidalydama nuotrauka iš namų rašė Julija Žižė.

Laurynas Žižys gyvenimo moterį su dviem savo princesėmis sutiko namus papuošęs rožiniais balionais ir gėlėmis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai