„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertus surengs ant statybinių pastolių

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-30 12:56
Stebinti nepaliaujantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ birželio mėnesį pristatys išskirtinę programą – per artėjančius „Kultūros nakties“ renginius Vilniuje ir Lenkijos mieste Liubline koncertus surengs ant... statybinių pastolių!

Prieš dvejus metus, vienos nakties festivalio „Kultūros naktis“ metu savo dainas pristatę kabėdami ant medžių, šiemet grupės nariai tęsia nestandartinių koncertų seriją ir birželio 15-osios naktį sostinėje pristatys koncertą, kokio Lietuvoje dar nebuvo.

„Slapta mūsų aistra – statybos. Su pavydu žvelgėm į statybininkus ir svajojom pabūti jų vietoje, o šiemet „Kultūros nakties“ renginiai mums tą galimybę suteikia“, – džiaugiasi grupės būgnininkas Karolis Steponavičius.

„Senamiesčio istorija“ pavadintos programos metu grupė įsikūnys į statybininkus, jų scena taps statybiniai pastoliai, o savo dainomis „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ atskleis Vilniaus ir Liublino pastatų paslaptis. Jau beveik mėnesį, padedami „Montis Magia“ ir „Šviesiai garsiai“ komandų, specialiai programai ir įsimintinam reginiui besiruošiantys grupės nariai teigia, jog viską daro dėl savo gerbėjų.

„Pastebėjom, jog žiūrovai su malonumu ateina į mūsų koncertus neįprastose vietose, juos stebi. O žiūrovų malonumas – mums įsakymas. Jei šiais metais gerai seksis statybų sektoriuje, planuojame užkariauti ir autoservisų rinką. Bet visa tai paaiškės per kitą Kultūros naktį,“ – teigia jie.

Specialią „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ programą „Senamiesčio istorija“ birželio 2 dieną bus galima išvysti Liubline, renginyje „Noc Kultury“, taip pat birželio 15 dieną „Kultūros naktyje“ Vilniuje, šalia Liejyklos g. 24 esančio pastato.

Jau šį savaitgalį įvyksianti grupės kelionė į Liubliną bus antroji iš eilės „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ išvyka į Lenkiją. Gegužės viduryje grupė pasirodė studentų festivalyje „Juwenalia PW“ Varšuvoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai