„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“: iš džiazo festivalio Ukrainoje į nemokamą koncertą sostinėje

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ / M.P.3
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-01 14:25
Žodžiais neapsakoma grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ sugrįžta į „Sostinės dienas“ Vilniuje. Šeštadienį, rugsėjo 3 dienos, vakare muzikantai koncertuos Vinco Kudirkos aikštėje, kur nusiteikę „ištaškyti“ vilniečius ir miesto svečius.

Savo atliekamą muziką grupė vadina smagiu, o turėdami omenyje tai, kad koncertas vyks Vilniuje, artėjantį savo pasirodymą muzikantai vadina mėgstamiausiu Vilniaus mero žodžiu „#smagu“.

Vilniaus publikai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pasirodys ką tik grįžę iš nuotykio Ukrainoje, kur buvo virtę… džiazo grupe. Praėjusį savaitgalį „Dantys“ dalyvavo šalia Odesos vykusiame festivalyje „Koktebel Jazz“, kuriame sekmadienį vainikavo „Open Stage“ programą.

M.P.3 nuotr.
M.P.3 nuotr.

Ši scena buvo įrengta centriniame Černomorsko miesto paplūdimyje, todėl žiūrovai muzikos klausėsi ir ant smėlio, ir maudydamiesi Juodojoje jūroje. „Tai oficialiai yra pats plikiausias mūsų koncertas — tiek neapsirengusios publikos dar nesame turėję“, — šypsojosi grupės būgnininkas Karolis Steponavičius.

Vien gimtąja kalba atlikusi kūrinius lietuvių grupė sulaukė didelio pasisekimo. Koncertą stebėjo pilnas paplūdimys, publika išsiprašė dviejų bisų, išpirko visus grupės atsivežtus kompaktinius diskus ir ilgai nepaleido muzikantų norėdami nusifotografuoti.

M.P.3 nuotr.
M.P.3 nuotr.

„Esame sutverti tokiems renginiams kaip miestų šventės, „Kultūros naktis“, „Sostinės dienos“, o ką tik atradome, kad džiazo festivaliams taip pat“, — maloniai buvo nustebę patys muzikantai, dabar visą dėmesį sutelkę į artėjantį pasirodymą „Sostinės dienose“.

„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncerto pradžia — šį šeštadienį 20 valandą Vinco Kudirkos aikštėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai