Antigvos premjeras princą Harry pastatė į nepatogią padėtį: pakvietė medaus mėnesio į Karibus

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-26 14:50
Britų princas Harry (32 m.) mažiau nei prieš mėnesį paviešino savo santykius su amerikiečių aktore Meghan Markle (35 m.), tačiau jau jaučia spaudimą kuo greičiau pasipiršti ir yra priverstas raudonuoti iš gėdos dėl komentarų apie galimas medaus mėnesio lokacijas.

Princas Harry šiuo metu su oficialiu vizitu lankosi Karibuose. Princo priėmimo dieną Antigvos ir Barbudos ministras pirmininkas Gastonas Browne'as pastatė princą į nepatogią padėtį, kai pakvietė jį sugrįžti į šalį čia praleisti medaus mėnesio „su savo princese“.

„Kaip suprantu, karališkoji šeima labai greitai gali papilnėti? Mane informavo, kad gali atsirasti nauja princesė, ir aš norėčiau pasakyti, kad turėtumėte priimti sprendimą dėl medaus mėnesio – Antigva ir Barbuda norėtų jus priimti. Mūsų šalis nuolatos būna išrenkama kaip geriausia vieta medaus mėnesiui Karibuose – ir viena geriausių pasaulyje, – tad (jums) pasaulyje nebus ypatingesnės vietos praleisti medaus mėnesio, kai ta diena ateis“, – princui Harry pirmadienio vakarą per priėmimą sakė šalies lyderis.​

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Po tokio komentaro princo, kuris paprastai yra gana iškalbus ir mėgsta pajuokauti, skruostai nuraudo, jis nudelbė akis ir nieko į tai neatsakė, o kalba tuojau pasisuko kita linkme.

Žmonės.lt primena, kad princas Harry ir aktorė Meghan Markle pora yra nuo vasaros, savo santykius jiedu paviešino mažiau nei prieš mėnesį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai