Antanui Nedzinskui teko išleisti ne tik ketverių metų santaupas, bet ir parduoti kolekcionuotus automobilius

Antanas Nedzinskas / Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-16 15:32
„Aš tikrai gyvenu geriau negu Radži. Turiu daug daugiau laisvės, daug daugiau vietos, galiu ir dainuoti savo namuose, ir rėkauti, ir niekas man policijos neiškvies“, – juokaudamas šį trečiadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs buvęs Seimo narys, keistuoliu neretai vadintas, realybės šou išgarsėjęs Antanas Nedzinskas.

Pastaruosius penkerius metus Antanas itin retai matomas pramogų pasaulyje. Pasirodo, baigęs kadenciją Seime, Antanas apsigyveno iš močiutės paveldėtoje sodyboje Trakų rajone. „Visada svajojau gyventi toliau nuo žmonių“, – pasakos Antanas. Sutikite, keista girdėti tokius žodžius iš žmogaus, kuris daugelį metų buvo it po padidinamuoju stiklu… Tačiau, pasak Antano, tik nedaugelis šiais laikais gali sau leisti prabangą bent kelias dienas nematyti nė vieno žmogaus. Antanas pagaliau turi tai, ko visada troško – ramybę, ir tylą, kuria mėgaujasi, mat artimiausi Antano kaimynai – už puskilometrio.

Antanas Nedzinskas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Antanas Nedzinskas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Sodybą, kurioje net ne vienas ir ne du pastatai, Antanas pasakos statęs savo rankomis: nuo projekto, pamatų, iki apšiltinimo ir komunikacijų išvedžiojimo. Ir viskas tam, kad sutaupytų. Vardan svajonės Antanas prisipažins išleidęs ne tik beveik 60 tūkstančių eurų, kuriuos sutaupė dirbdamas Seime, bet ir pardavęs beveik visus senos kartos automobilius, kuriuos kolekcionavo ir pats restauruodavo.

Naujausi straipsniai