Antano Guogos žmona Aistė Briuselyje susilaukė sūnaus, tėvai išrinko Herkaus vardą

Antanas Guoga su žmona Aiste / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-01-08 17:14
Europos Parlamento narys Antanas Guoga (40) ir Aistė Guogienė (33) džiaugiausi šeimos pagausėjimu – porai ketvirtadienio popietę gimė sūnus, praneša portalas Žmonės.lt.

„Gimė sūnus Herkus“, – Žmonės.lt sakė Antanas Guoga. Vyro teigimu, visi jaučiasi gerai ir yra laimingi: „Svarbu sūnus sveikas, mama sveika.“

Aistė Guogienė mažojo Herkaus Guogos susilaukė Briuselyje – šiame mieste sutuoktiniai dėl A.Guogos darbo Europos Parlamente gyvena jau keletą mėnesių. 

Germaniško vardo Herkus reikšmė „namų valdovas, šeimininkas“. Lietuviams puikiai žinomas ir šiuo vardu vadintas didžiojo prūsų sukilimo vadas Herkus Mantas.

Milijonierius A.Guoga ilgametei savo širdies draugei Aistei pasipiršo 2013-ųjų pavasarį: įteikė sužadėtuvių žiedą su deimantais stebint mylimosios tėvams ir paprašė jos rankos.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

2014-ųjų birželį pora tyliai ir kukliai įregistravo civilinę santuoką Anupriškėse, Trakų rajone. Jau po kelių mėnesių į viešumą iškilo džiugi žinia – pora laukia šeimos pagausėjimo.

Didžiulę vestuvių puotą laimingi jaunavedžiai iškėlė rugpjūtį bei amžiną meilę vienas kitam prisiekė Šv.Kazimiero bažnyčioje Vilniuje.

Aistei gimęs berniukas – pirmasis vaikas, Antanas turi dvi dukras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai