AntanasJ pristato dainą „Kentai“: kūrybos procesui trukdė Tenerifė

Grupės „Hypocrite“ dainos „Kentai“ klipas / Jevgenijaus Podskokov nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„YouTube“ turinio kūrėjas Antanas Jakimavičius, labiau žinomas slapyvardžiu AntanasJ, jau pusę metų yra muzikos grupės „Hypocrite“ narys. Atlikėjai prieš kelias dienas išleido savo debiutinį trap’o EP „Jokio Šekspyro, tik seksas“, o šiandien A.Jakimavičius savo kanale pristato naują vaizdo klipą dainai „Kentai“. Vaikinas pasidalino savo pusės metų patirtimi grupėje ir tuo, kaip pavyksta suderinti tiek daug veiklų.

Žymus YouTube turinio kūrėjas Antanas Jakimavičius, labiau žinomas AntanasJ slapyvardžiu, jau pusę metų yra muzikos grupės „Hypocrite“ narys. Atlikėjai prieš kelias dienas išleido savo debiutinį trap’o EP „Jokio Šekspyro, tik seksas“, o šiandien A.Jakimavičius savo kanale pristato naują vaizdo klipą dainai „Kentai“. Vaikinas pasidalino savo pusės metų patirtimi grupėje ir tuo, kaip pavyksta suderinti tiek daug veiklų.

„Kiekviena nauja daina kelia daug iššūkių. Kiti mano grupės nariai E.Bechter ir D.Kudrin turi daugiau, nei 15 metų patirtį muzikoje, o aš visiškai žalias. Na, neskaitant, kad taip pat baigiau muzikos mokyklą, gitaros kasę, tačiau prieš tai niekada nedariau nieko panašaus. Kai su vaikinais prisėdame prie naujos dainos, visada atrodo, jog nesusitvarkysiu, bet repeticjos, repeticijos, repeticijos, ir jau žiūrėk – viskas atsistoja į savo vietas. Žinoma, kol nenuvažiuoji pas Donatą Tamašauską tos dainos įrašyti“ – juokiasi atlikėjas.

Grupės „Hypocrite“ dainos „Kentai“ klipo akimirkos (22 nuotr.)
+16

„Studijoje viskas kitaip. Atsistoji prie mikrofono ir tave išpila šaltas prakaitas. Ten galioja visai kitos žaidimo taisyklės. Įrašų metu susiduri su vidiniais konfliktais. Kitaip tariant, studijoje prasideda dar vienas dainos kūrimo etapas. Nuostabu, jog turime muzikos prodiuserį D.Tamašauską, nes jis serga už kiekvieną mūsų dainą ir dirba tol, kol rezultatas tenkins visus.“

Vaikinas prisipažino, jog derinti grupės ir kitus darbus tikrai nelengva užduotis.

„Turėjo prasidėti pagrindinis albumo įrašų etapas, o aš kaip tik tuo metu išvažiavau į Tenerifę filmuotis TV3 projekte „Ne viskas įskaičiuota“ visam mėnesiui! Galvojau, jog grupės nariai mane užmuš“ – šypsosi A.Jakimavičius.

„Tačiau, jie abu puikiai mane suprato ir palaikė. Tiesiog, kitaip paskirstė darbus, skyrė laiko viršelio kūrimui, dainų pabaigimui, o kai aš grįžau, beliko tik viską įrašyti. Grupė yra šeima ir jeigu joje nėra supratimo, pagarbos ir palaikymo, kaip ir bet kuri šeima – ji tiesiog sugrius. Labai džiaugiuosi, kad „Hypocrite chebroje“ gali jaustis savimi.“

A.Jakimavičius papasakojo apie darbą prie vaizdo klipo „Kentai“.

„Praeitą savaitę pagaliau vėl persikrausčiau į Vilnių, kur mes su E.Bechter įkūrėme kūrybos namus. Nuo šiol darysime dar daugiau projektų, klipų, video vlogų. Tik įsikūrę kibome prie klipo darbų. Planavome filmavimus dvi savaites, bet, nemeluoju, paskutinę dieną dėl tam tikrų priežasčių, turėjome visko, ką sugalvojome, atsisakyti. Staigiai pradėjome ieškoti naujų lokacijų, galvoti naują idėją. Labai nenorėjome tempti, nes ir klipo dalyviai buvo surinkti, ir albumas ką tik pasirodęs, – turėjome laikytis plano“ – nesėkmėmis dalinasi kūrėjas.

„Kartu su E.Bechter esame vienodai užsidegę, mylintis, ką darome, todėl pasiduoti nebuvo nė minties. Greitai viską perkūrėme ir filmavimai įvyko! Albumas linksmas, vasariškas, todėl ir klipą norėjosi padaryti tokį. Mūsų nuomone, muzika turi teikti džiaugsmą, užkurti vakarėlį, į kurį jus ir kviečiame“.

A.Jakimavičius dėkoja visiems, kas prisideda prie jo kūrybos.

„Noriu padėkoti visiems draugams ir pažįstamiems, kurie prisijungė prie filmavimų, o taip pat operatoriui Eitvydui Bagdonavičiui! Tai nuostabu, jog mano aplinka tokia kūrybinga ir atsidavusi procesui. Taip pat noriu padėkoti barams „Akcentai“ ir „Alaus Studija“ už tai, jog paskutinę akimirką leido filmuoti pas juos ir puikų bendradarbiavimą filmavimo metu.“

AntanasJ su grupe „Hypocrite“ kviečia pažiūrėti vaizdo klipą dainai „Kentai“ iš jų naujojo albumo „Jokio Šekspyro, tik seksas“. Muziką dainai kūrė Donatas Tamašauskas Dzouns, žodžius rašė E.Bechter ir D.Kudrin, filmavo Eitvydas Bagdonavičius, nuotrauką viršeliui darė Ilmis Čerkašeninov, o filmavimo procesą fotografavo Jevgenijus Podskokov.

Skaitykite daugiau