Antanas Guoga skiriasi su žmona Aiste Guogiene

Aistė ir Antanas Guogos pakrikštijo antrąjį sūnų / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-12 14:23
Verslininkas Antanas Guoga (47) ir jo žmona Aistė Guogienė (40) nebeslepia jau kurį laiką juos lydėjusių kalbų – pora skiriasi. Faktą apie skyrybas Žmonės.lt patvirtino Aistė.
 
„Faktas yra toks, kad skyrybos vyksta. Tačiau laikausi pozicijos, kad plačiau komentuoti asmeninių dalykų nenorėčiau. Deja, situacija yra tokia, kokia yra“, – Žmonės.lt sakė A.Guogienė. Aistė teigė, kad į teismą dėl skyrybų ji su vyru kreipėsi bendru sutarimu. Žmonės.lt bandė susisiekti ir su A.Guoga, tačiau telefonu jis neatsiliepė.
 
Kaip rašo delfi.lt, Guogos prašymą dėl skyrybų pateikė Vilniaus miesto apylinkės teismui.
Antanas ir Aistė Guogos/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Antanas ir Aistė Guogos/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Antanas Guoga širdies draugei Aistei Šlapokaitei pasipiršo 2013-ųjų pavasarį, per moters 32-ąjį gimtadienį. Tuomet jis sužadėtuvių žiedą su deimantais įteikė stebint mylimosios tėvams ir paprašė jos rankos.

Pora susituokė 2014-ųjų vasarą, per Žolinės šventę. Sutuoktiniai susilaukė dviejų sūnų.

Permainas Antano Guogos gyvenime aplinkiniai ėmė pastebėti dar 2019 metais, kuomet jis be žmonos išvyko į Tailandą, kuriame laikėsi itin griežtos dietos, numetė svorio. 

Pasikeitus vyro gyvenimo įpročiams, daugelis dar tuomet pradėjo įtarinėti, kad Guogų šeimyniame gyvenime ne viskas klojasi sklandžiai. Tačiau 2020-aisiais rinkimų į Seimą kampanijos metu A.Guoga tvirtino, kad jo santuoka tvirta, o kalbas apie skyrybas vadino išgalvotomis.

Pernai kadidatuodamas į Seimą A.Guoga Vyriausiajai rikimų komisijai nurodė turįs turto, kurio vertė 17,3 mln. eurų.

Kaip Darbo partijos kandidatas spalį laimėjęs parlamentaro mandatą, po kelių mėnesių – 2021 metų pradžioje – jo atsisakė.

Naujausi straipsniai