Antanas Guoga labdaros vaišėmis rūpinosi vienas: žmona Aistė nespėjo grįžti iš Briuselio

Labdaringos vaišės Anupriškėse / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-27 12:33
Šeštadienį Anupriškėse, poilsio ir pramogų parke „Tony Resort“ vyko labdaringos vaišės „Kviečiu į svečius“: skanauti pačių įvairiausių patiekalų į savo valdas pakvietė Aistė ir Antanas Guogos, prisidėję prie „Maisto banko“ labdaros akcijos. Tiesa, A.Guogai suktis tarp svečių teko vienam: žmona liko Briuselyje tvarkyti reikalų.

„Antanas sugalvojo, kad reikėtų prisijungti prie šios idėjos, o aš, aišku, pritariau. Tikrai graži akcija, juk Lietuvoje kas penktas žmogus gyvena maisto nepritekliuje. Antanas jau daug metų remia „Bėdų turgų“, todėl nusprendė, kad reikia prisijungti ir prie šios „Maisto banko“ idėjos“, – Žmonės.lt sakė A.Guogienė.

Moteris apgailestavo, kad pačiai suktis tarp vaišių ir pabendrauti su svečiais neteks, mat ji nebus grįžusi iš Briuselio, kur šiuo metu įsikurdinėja naujuose namuose. A.Guogai šiame mieste dėl darbų teks praleisti daug laiko, todėl judviejų pirmagimio besilaukianti Aistė taip pat planuoja daug laiko praleisti ne Lietuvoje.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Pati labai norėjau dalyvauti šiose vaišėse, bet likau Briuselyje, grįšiu tik pirmadienį ir, deja, nesudalyvausiu. Kol kas dar čia turiu šiokių tokių buitinių rūpesčių“, – apgailestavo vaišių išvakarėse kalbinta A.Guogienė.

Paklausta, ar būdama Briuselyje taip pat imsis labdaringos veiklos, A.Guogienė pažadais nesimėtė, tačiau patikino, kad jeigu to imtųsi, tai tik su tikslu iš Belgijos padėti Lietuvos piliečiams.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Pirmenybę teikiame Lietuvai – sava šalis, savi žmonės, norisi kiek įmanoma padėti saviems. Jeigu Briuselyje sugalvočiau užsiimti labdaringa veikla, tai ją kreipčiau nebent ta linkme – kaip, kokiu būdu iš Belgijos, Briuselio taip pat prisidėti prie pagalbos lietuviams. Esame lietuviai, tikri patriotai“, – patikino pašnekovė.

Moteris tikisi, kad šios vaišės padės surinkti bent kažkiek lėšų skurstantiems. „Kiek pavyks surinkti lėšų, tiek bus gerai – bet kokiu atveju geriau, negu nieko, žingsnelis į priekį“, – įsitikinusi A.Guogienė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Iniciatyvos „Kviečiu į svečius“ esmė paprasta: gaminate savo mėgstamus patiekalus, pasikviečiate svečių ir juos pavaišinate – o šie jūsų svetingumą įvertina pinigais, kuriuos pasinaudoję Aukok.lt sistema perveda „Maisto bankui“. Neseniai prie šios iniciatyvos prisijungė ir visas būrys meno bei verslo atstovų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai