Antakių dažymo klaida, kurią daro beveik visos

„Dior“ makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-03 12:48
Nors itin ryškūs ir vešlūs antakiai nebemadingi (nebent jie tokie – iš prigimties), jie vis dar užima svarbų vaidmenį makiaže. Ir ši tendencija išliks, nes antakiai suteikia akims gyvumo, o veidui – charakteringumo. Galbūt todėl, kad jie tokie svarbūs, dažna iš mūsų daro vieną klaidą.

Esmė ta, kad per pastaruosius keletą metų skyrėme tiek dėmesio antakiams, kad įpratome, jog reikia juos suformuoti (ar prireikus – „nupiešti“) kone tobulai. Tačiau vis daugiau makiažo specialistų kalba apie tai, kad mūsų antakiai iš prigimties nėra identiški dvynukai, o tik broliai/sesės, todėl ir neturėtume mėginti jų suvienodinti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kiekvienai pažįstamas jausmas, kad jei vieną antakį pavyksta suformuoti ir padažyti idealiai, kito – nebe. Tuomet užtrunkate penkias minutes (jei ne daugiau) vien dažydamos antakius, o rezultatu neliekate patenkintos. Mat tiek besistengiant paprastai padažoma per ryškiai arba forma tampa visiškai nebepanaši į natūralią jūsų antakių formą.

Esmė ta, kad aplinkiniai nepastebi, jog jūsų antakiai nežymiai skiriasi. Auksinė taisyklė: dažykite antakius ne identiškai, o panašiai. Tas pats pasakytina apie antakių pešiojimą – kuo mažiau pastangų, tuo natūralesnis rezultatas. Taigi, atsipalaiduokite!

Elaima.lt

Naujausi straipsniai