Ant „Šok su manimi“ parketo – basa Jurgita Jurkutė, Jurijaus Smorigino erotikos šou ir atsisveikinimas su Matu Niparavičiumi

Matas Niparavičius ir Ieva Miklaševskaja / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-20 19:00
Šeštadienį TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ parketas liepsnojo aistra bei spalvomis. Poros šokių aikštelėje sukosi sambos ritmu. Debiutavusi pora – Panevėžio pataisos namų direktorius Edvardas Norvaiša ir jo partnerė Rusnė Glinskytė pasirinko lėtą valsą. Septintąjį šokių vakarą atsisveikinti su kolegomis teko krepšininkui Matui Niparavičiui ir Ievai Miklaševskajai.

Projekto „Šok su manimi“ naujokai publikos ir komisijos simpatijoms užkariauti paruošė lėtą valsą. Tačiau pora debiuto vakarą turi neliečiamybę, todėl iš projekto šį kartą neiškris.

Kandžiojo komisijos primininko vietoje tradiciškai įsitaisė Jurijus Smoriginas. Jam savo kritika ir komplimentais talkina sportinių šokių legenda Jūratė Norvaišienė, TV3 laidų vedėjas Algis Ramanauskas ir komisijos naujokas – dainininkas Donatas Montvydas.

Šį vakarą ant parketo nepamatysime praėjusioje laidoje sėkmingai debiutavusių Jevgenijaus Šuklino ir Monos Vinklerytės. „Šok su manimi“ vedėjai pranešė, kad Jevgenijus šiuo metu dalyvauja varžybose užsienyje. Ši pora ant parketo grįš jau kitą savaitę.

Po spalvingo bendro visų porų šokio, pirmieji ant parketo žengė publikos numylėtiniai Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius. Asta prisipažino, kad dar per repeticijas pajuto didžiulius nugaros skausmus. Tačiau komisija šokėjams negailėjo kritikos dėl aprangos. Esą drabužiai neatskleidė Astos Pilypaitės seksualumo, o jos partneriui trūko ryškumo.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj sambą atliko indėniškais ritmais. Komisijos pirmininkas tokios interpretacijos nesuprato ir porai skyrė tik penkis balus.

Gausių publikos ovacijų sulaukė „Lietuvos talentų“ dalyvis Petras Daunys ir šokėja Sandra Saikauskaitė. Charlie Chaplino stiliaus rūbais apsirengę šokėjai sužavėjo visą komisiją, išskyrus Jurijų Smoriginą. Studijos žiūrovai komisijos pirmininko žodžius palydėjo audringu trepsėjimu į grindis.

Grupės „Pinup girls“ narė Viktorija Sutkutė ir profesionalus šokėjas Šarūnas Šiaučiulis savo pasirodymą pradėjo Viktorijos sudainuota lietuvių liaudies daina. Netrukus Viktorija nusimetė tautinius rūbus ir pasidavė Lotynų Amerikos ritmams bei puolė į spalvingai persirengusio partnerio glėbį.

Laidų vedėjas Mindaugas Rainys ir šokėja Milana Jašinskytė-Pankevičienė savo sambą pradėjo ir užbaigė lovoje. Jurijui Smoriginui šiame šokyje vis tik pritrūko sekso. Komisijos pirmininkas už tokius žodžius gavo pylos nuo Donato Montvydo. „Kaip jūs galite kalbėti apie tai per televiziją?“, – piktinosi D.Montvydas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Žiūrovus ir komisiją šokiravo aktorės Mildos Štakėnaitės ir Deivido Meškausko pasirodymas. Suvaidinę rusakalbę konfliktuojančią porelę, šokio finale Deividas neva nušovė Mildą, o netrukus buvo nušautas pats.

Pasaulio hiphopo čempionas Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė išsiskyrė itin romantiška sambos interpretacija. „Pagaliau atėjo tikra samba!“, – džiaugsmu netvėrė Jurijus Smoriginas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jono Nainio-Jovanio ir Justės Žemaitytės šokis pagal ritmenbliuzo dainininkės Beyonce hitą „Put a ring on it“ nepaliko abejingų. Pora gavo pačius aukščiausius įvertinimus. O moterimi persirengęs Jonas Nainys buvo išgirtas dėl gražios figūros ir dailaus vaikščiojimo apsiavus aukšakulnius batelius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Praėjusią savaitę savo noru pasitraukusios Rūtos Janutienės nuo iškritimo išgelbėtas krepšininkas Matas Niparavičius pasirodė su nauja šokių partnere. Jo buvusi partnerė Ignė Rėklaitytė patyrė traumą, todėl Matas Niparavičius pasirodė su kita šokėja – Ieva Miklaševskaja. Jie sambą šoko pagal indišką melodiją.

Kalinės ir kalėjimo prižiūrėtojo meilės dramą savo šokyje parodė šio vakaro debiutantai – Panevėžio pataisos namų direktorius Edvardas Norvaišas ir jo partnerė Rusnė Glinskytė. Pirmajam pasirodymui pora pasirinko lėtą valsą ir sulaukė audringų ovacijų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Sušokus paskutinei porai ir belaukiant rezultatų, projekto dalyviai turėjo išlaikyti Lotynų Amerikos šokių egzaminą. Ir vyrų, ir moterų aistras įaudrino moterimi persirengęs Jonas Nainys, kuris į aikštelę prisiviliojo komisijos pirmininką Jurijų Smoriginą. Netrukus prie jų prisijungė aukštakulnius nusiavusi Jurgita Jurkutė, Algis Ramanauskas, Donatas Montvydas ir kiti projekto dalyviai.

Susumavus bendrus komisijos ir televizijos žiūrovų balsavimo rezultatus, pirmą vietą užėmė Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, antrąją – Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, o trečioje vietoje liko Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius.

Pagal komisijos ir televizijos žiūrovų balsavimo rezultatus projektą „Šok su manimi“ paliko krepšininkas Matas Niparavičius ir Ieva Miklaševskaja. Krepšininkas nenuliūdo ir tikino anksčiau neįsivaizdavęs, kad turės galimbę šokti net septyniose „Šok su manimi“ laidose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama