Ant skyrybų ribos su vyru anksčiau buvusi V.Jakučinskaitė – apie taisyklę, padedančią puoselėti santykius

Viktorija Jakučinskaitė ir Vitalijus Jančenkovas / Greta Skaraitienė nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Viktorija Jakučinskaitė, geriau pažįstama „Tiulio fėjos“ vardu, prisipažins: tuomet, kai buvo geidžiamiausia Lietuvos nuotakų dizainerė ir pas ją galėjai patekti tik atstovėjęs metus trunkančią eilę, jautėsi pati nelaimingiausia.

„Kai turi, ką norėjai, bet to nekenti, toks jausmas, kad tu nežinai, kas toliau. Prasmės gyvenime nebėra. Galvojau, kad aš gyvensiu labai trumpai, nes jau viską įvykdžiau. Todėl pasiėmiau paskolą namui, suremontavau  jį ir susitvarkiau draudimą, kad, jeigu mirčiau, vaikams nereikėtų mokėti už namą. Pasirūpinau vaikais, nes galvojau, kad aš turbūt jau savo gyvenime esu viską padariusi”, – LNK laidoje „Bus visko“ pripažįsta dizainerė.

Moteris atvira: buvo laikas, kai ji nebejautė malonumo dirbdama. Tapusi itin populiari, Viktorija turėjo milžinišką klientų srautą derinti su malonumu kurti, o tai meniškos sielos dizainerei buvo tarsi nesuderinami dalykai.  

Viktorija Jakučinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Man kaip dizainerei tai labai pakenkė, nes priversta daryti tą patį per tą patį. Nebėra jokių pertraukų, jokio atsitraukimo. Esi amžinam sraute. Dvi administratorės, dvi sukirpėjos, siuvėjos, siuvinėtojos. Dirba krūva žmonių, o tu per dieną priimi po 13 klientų. Aš buvau tiek praradusi save, kad, pamenu, ateina nuotaka, o aš sėdžiu ir galvoj sukasi žodžiai: einam iš čia, ką tu čia veiki, einam iš čia...”.  

Tuomet atėjo karantinas ir Viktorijai teko atsisveikinti su savo kolektyvu bei prestižinėje Vilniaus vietoje esančiu salonu. 

„Turėjau atsisakyti labai daug darbuotojų, didelių patalpų ir visko, ką aš esu užauginusi. Buvo daug ašarų, o valerijonas tapo mano geriausiu draugu prie lovos. Aštuonis mėnesius nebuvo užsakymų, mes visi buvom uždaryti”.

Viktorija Jakučinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau tai buvo geriausia, kas Viktorijai nutiko, dabar sako ji. Būtent šis laikas padėjo susipažinti su naująja savimi, kuria ji pati ėmė žavėtis ir mėgautis tuo, kas ji yra. Moteris pripažįsta, kad surado ryšį ne tik su savimi, bet ir su savo vyru Vitalijumi, su kuriuo taip pat kažkada buvo ant skyrybų ribos. Moteris pasidalijo taisykle, šiandien jiems padedančia puoselėti gražius santykius.

„Supratau viena, kad reikia duoti kitam žmogui laisvę būti savimi, nes mes, moterys, visada juos laužom: tu ne taip šitą darai, ne taip sakai, mes visą laiką būnam nepatenkintos vyrais. Reikia leisti jam būti tokiu, koks yra. Valgyti, kaip nori, rengtis kaip nori. Puodelio neplauti, jei jis neplauna.

Kaip mano vyras pradėjo man nešti pusryčius į lovą? Niekada to nebuvo. Dabar jis prikuria visą padėklą gražių patiekaliukų ir man atneša. Bet paskui jis tą padėklą palieka virtuvėje, su viskuo, su majonezais, duonomis, ir išeina į darbą. Jis patiekia pusryčius, bet turiu viską sutvarkyti. Nepriekaištauju, ką tu čia pridarei. Suprantu, už ką myliu, suprantu, prie ko nereikia kabinėtis. Negali viskas būti tik gerai”, – su meile apie vyrą kalbės Viktorija.

„Bus visko“ – antradieniais, 20 val.per LNK.

Fotogalerija:

Viktorija Jakučinskaitė (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau