Ant raudonojo Kanų kino festivalio kilimo – seksualumo ir ekstravagancijos blyksniai

Kanų kino festivalio atidarymo svečiai / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-08 20:24
Trečiadienio vakarą Prancūzijos garsieji Kanai pradėjo pačias geriausias savo dvi savaites metuose – čia prasidėjo 70-asis Kanų kino festivalis. Į jį atvyko kino elitas, Holivudo žvaigždės.

Kino festivalį atidarė Irano režisieriaus Asgharo Farhadi psichologinis trileris „Todos lo saben“ (angl. „Everybody Knows“). Jame filmavosi išskirtinai tik ispanų kilmės aktoriai, pagrindinį vaidmenį atliko kino legenda tapti jau spėjusi Penelope Cruz.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Raudonas festivalio atidarymo kilimas – vienas labiausiai aptariamų renginių. Nors festivalis – kino, čia savęs pademonstruoti nepraleidžia progos manekenės. Štai britų modelis Georgia May Jagger žvilgsnius prikaustė kojomis, regis, galinčiomis paremti dangų. Dailias manekenės kojas pabrėžė maža juoda suknelė su ypač giliu skeltuku.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ne ką kukliau atrodė ir iš Nyderlandų kilusi manekenė Romee Strijd. Po visos dienos, praleistos paplūdimyje, „Victoria's Secret“ angelas ant raudonojo kilimo žėrėjo su šviesiai žydra suknele, apnuoginančia nugarą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu iš Rusijos atvykusi verslininkė Elena Lenina savo įvaizdžiu suglumino ne vieną. Jos auksinę suknelę puošė keliasdešimties centimetrų ilgio spygliai. Toks pat žėrintis aksesuaras buvo patupdytas ant Elenos plaukų, susuktų į smaigą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai