Ant raudono kilimo pasibučiavę Pijus ir Mangirdas: „Drąsos reikėjo tiek, kiek Gedimino prospekte“

„Sidabrinės gervės“ apdovanojimų svečiai / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-27 18:45
Prieš „Sidabrinės gervės“ apdovanojimus fotosesijoje besibučiuodami pozavę Pijus Beizaras ir Mangirdas Levickis savo bučinį pakartojo ir per ceremoniją, žengdami raudonu kilimu. Žmonės.lt homoseksualumo neslepiantys vaikinai sakė, kad bučiuotis prieš dešimtis fotografų drąsos reikėjo, tačiau jie pastebi, kad visuomenė homoseksualų atžvilgiu darosi vis labiau tolerantiška.

Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ ceremonija vyko penktadienio vakarą. Jos metu svečiai ir nominantai žengė raudonu kilimu.

Raudonu kilimu į renginių salę „Compensa“ žengė ir „Sidabrinės gervės“ fotosesijoje pozavę P.Beizaras ir M.Levickis. Čia jie tikrai patraukė susirinkusių dėmesį: pozuodami fotografams vaikinai nepabūgo pasibučiuoti.

„Kadangi dalyvavome apdovanojimų fotosesijoje ir pozavome ten kaip homoseksuali pora, gavome pakvietimus ir į renginį“, – Žmonės.lt sakė P.Beizaras.

Paklausti, ar nebaugu buvo bučiuotis viešai, ant raudono kilimo, vaikinai išvien sakė, kad jiems tai atrodo natūralu. Tačiau juk gali ne visi suprasti...

„Žinoma, drąsos visada šiek tiek reikia. Nesvarbu, ar tai didelis renginys, kuriame yra daug žinomų žmonių, ar Gedimino prospektas“, – sakė P.Beizaras.

Dvejus metus romantiškus santykius puoselėjantys vaikinai prisiminė, kaip pirmąkart apie savo jausmus prabilo viešai: „Po šios fotosesijos neigiamo dėmesio, galima sakyti, visai nesulaukėme. Tačiau prieš metus, kai įkėlėme į „Facebook“ pirmą savo bučinio nuotrauką, kritikos sulaukėme daug.“

Tai ar galima sakyti, kad visuomenė darosi labiau tolerantiška? „Iš vienos pusės, galima sakyti, kad taip. Bet kita vertus, mūsų Seimo nariai vis sugalvoja išleisti kokį nors įstatymą, kuris tai tolerancijai trukdo. Tai mus traukia atgal“, – svarstė P.Beizaras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama