Ant Paryžiaus aukštosios mados podiumo greta garsiausių pasaulio modelių – ir Giedrė Dukauskaitė

Kendall Jenner, Giedrė Dukauskaitė ir Bella Hadid Paryžiaus aukštosios mados savaitėje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-26 13:29
Ką tik praūžusi Paryžiaus aukštosios mados savaitė mados mylėtojams padovanojo ne vieną kvapą gniaužiantį reginį, o įspūdingas kruopštaus rankų darbo kolekcijas ant podiumo demonstravo garsiausi pasaulio modeliai. Jų gretose buvo galima pamatyti ir lietuvę Giedrę Dukauskaitę (28 m.).

Daugiau kaip 10 metų modeliu dirbanti Giedrė Dukauskaitė, kilusi iš Raseinių, Paryžiuje pristatė „Chanel“ ir „Valentino“ aukštosios mados kolekcijas.

Per penkias dienas trukusią mados fiestą Paryžiuje savo kolekcijas be minėtų „Chanel“ ir „Valentino“ pristatė ir tokie mados grandai kaip „Christian Dior“, „Armani Privé“, „Giambattista Valli“, „Jean Paul Gaultier“, „Alexandre Vauthier“, „Maison Margiela“, „Ralph & Russo“, „Viktor and Rolf“, „Schiaparelli“ ir kt.

Šias kolekcijas susirinkusiai publikai ir pasauliui demonstravo garsiausios mados žvaigždės: Kendall Jenner, Bella Hadid, Alessandra Ambrosio, Coco Rocha, Lindsey Wixson ir kt.

O finaliniu „Chanel“ modeliu tapo naujoji Karlo Lagerfeldo numylėtinė, Johnny Deppo ir Vanessos Paradis dukra Lily Rose Depp.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Jūsų dėmesiui – Giedrė Dukauskaitė ir kiti garsūs modeliai Paryžiaus aukštosios mados savaitėje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai