Ant nugalėtojų pakylos – tinkamai pasiruošus

„Geros dovanos“ komanda „Aurum 1006 km“ lenktynėse/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-25 10:10
Liepos 17–20 d. Palangoje vykusios jubiliejinės „Aurum 1006 km lenktynės“ iš komandų pareikalavo didžiulių pastangų. Tačiau prizinė 3-ioji vieta „Geros dovanos“ komandai, važiavusiai su „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“, atpirko visą įdėtą darbą.

Viename iš profesionaliausių automobilių renginių Baltijos šalyse su „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ varžėsi ir įspūdžio dovanų platinimo bendrovės „Gera dovana“ komanda. Ji bendrojoje įskaitoje iškovojo trečiąją, o „GT Open“ klasėje – antrąją vietą.

Komanda itin džiaugiasi pasiektais rezultatais, mat pasikeisdami vairavo tik du lenktynininkai – Egidijus Gutaravičius ir Martynas Griška, o įprastai komandą sudaro 3–4 lenktynininkai. Taigi po daug pasirengimo ir jėgų pareikalavusios įnirtingos kovos „Geros dovanos“ komanda lipo ant nugalėtojų pakylos.

Lenktynininkai su šypsena pasakojo, kad pergalę nulėmė ne tik tinkamas pasirengimas, bet ir atsipalaidavimas prieš lenktynes „Geros dovanos“ komandos žiūrovų tribūnoje įrengtame
Barber Shop’e, prie kurio rikiavosi ne tik lenktynių dalyvių, bet ir žiūrovų eilė. Buvo juokaujama, kad prieš didžiausią automobilių sporto renginį Lietuvoje pasigražinti tiesiog būtina.

Anot žymaus lenktynininko Martyno Griškos, lenktynės vyko pagal planą ir tikslas lipti ant nugalėtojų pakylos – įgyvendintas. „Šioms varžyboms visa komanda ruošėsi palaipsniui, nuo pirmų treniruočių jautėsi vis didesnis ryšys su pačiu bolidu. Lenktynėse be galo svarbi ne tik patirtis, techniniai automobilio ypatumai, bet ir tinkamas psichologinis pasirengimas. Kadangi lenktynėse važiavau antras, galėjau sau leisti atsipalaiduoti barberių kėdėje – tai leido mintimis nutolti nuo varžybų jaudulio“, – pasakojo Martynas Griška.

Jam antrino ir „Geros dovanos“ generalinis direktorius Ernestas Vasiliauskas: „Tikėjome savo komanda ir nuo pat pradžių kėlėme ambicingus tikslus – tik nugalėtojų taurė. Tai pareikalavo itin daug vairuotojų pastangų, bet jie tai padarė. Stebint lenktynes daug emocijų patiria ir tie, kurie palaiko komandas, todėl kelios minutės „712 Barbershop“ profesionalų kėdėje padėjo atsipalaiduoti ir atitraukti mintis. Žiūrovų tribūnoje šiemet parodėme savo, kaip įspūdžio dovanų pardavėjo, įvairiapusiškumą – nuo sportinių automobilių iki grožio paslaugų, ir ne tik moterims, bet ir vyrams.“

20-osiose 1006 km lenktynėse šiemet dalyvavo 37 komandos, tarp jų – profesionalai iš Slovakijos, Belgijos, Latvijos, Estijos, Olandijos ir kitų šalių.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai