Ant M.A.M.A 2017 raudonojo kilimo – sunkiai serganti brolių Ballų mama

Tina ir LaVaras Ballai su sūnumis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 19:17
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje surengti muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017. Tarp šimtų kviestinių svečių – amerikiečių Ballų šeimyna, kurios realybės šou žiūri milijonai žiūrovų visame pasaulyje.

Muzikos apdovanojimuose pasirodė visa Ballų šeima. Raudonuoju kilimu žengė ne tik broliai LaMelo ir LiAngelo su tėvu LaVaru, bet ir vaikinų mama Tina. Jei ne lazdelė, kuria pasiramščiuodama per areną žengė T.Ball, ir greta stumiamas neįgaliojo vežimėlis, nė nepagalvotum, kad moteris turi rimtų sveikatos problemų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Praėjusių metų vasarį Tiną ištiko insultas. Po jo moteris du su puse mėnesio praleido gydymo įstaigose, tačiau gydymas tuo nesibaigė ir jis tęsiasi iki šiol. Po insulto T.Ball prarado gebėjimą kalbėti.

Apie žmonos negalią LaVaras yra kalbėjęs ne kartą, nors tai ir yra skaudžiausia tema visai šeimai. Prieš pusmetį LaVaras džiaugėsi, kad jo mylima moteris pamažu sveiksta. „Ji nori kalbėti ir jau gali ištarti kelis žodžius. Ji sako: „LaVarai, tu teisus“. Tai viskas, ką aš noriu girdėti,“ - tuomet „The Washington Post“ sakė šeimos galva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai