N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Ant lietuviškojo „Playboy“ viršelio – Veronika Gordijevskaja iš Baltarusijos

Veronika Gordijevskaja pozavo lietuviškajam „Playboy“ žurnalui / Gedimino Žilinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors paprastai žurnalas „Playboy“ Lietuvoje dažniausiai pristato gražiausias Lietuvos merginas, kartais padaromos ir išimtys. Prieš metus „Playboy“ pristatė ukrainietę ralio lenktynininkę Inesą Tuškanovą, kurios nuotraukos jau spėjo apkeliauti 12 „Playboy“ leidinių visame pasaulyje, o naujausias gegužės mėnesio numeris pasipuošė Baltarusijos dainininkės Veronikos Gordijevskajos atvaizdu.

Veronika Gordijevskaja – lietuviškojo „Playboy“ fotosesijoje / Gedimino Žilinsko nuotr.

Neseniai portalui Žmonės.lt Veronika Gordijevskaja apie pozavimą žurnalui „Playboy“ sakė: „Jei vyrai varvins seilę, vadinasi, gerai padirbėjau.“

„Gal ir ne visai teisinga laikyti Veroniką mūsų šalies viešnia, – svarstė vyriausias žurnalo redaktorius Aidas Puklevičius. – Juk ji jau daugiau laiko praleidžia gyvendama ir koncertuodama Lietuvoje, nei savo gimtajame krašte. Bet kokiu atveju, esame tikri, kad ir ši sesija susilauks tokio paties populiarumo „Playboy“ pasaulyje kaip ir Inesos“.

Pati Veronika patvirtino, kad išvysti save „Playboy“ puslapiuose ji planavo jau ne pirmus metus. Visų pirma todėl, kad šis žurnalas jau seniai tapęs vyriškos spaudos etalonu, o taip pat ir todėl, kad norisi pradžiuginti žmones ne tik savo dainomis, bet ir kažkuo daugiau.

„Su fotografu Gediminu Žilinsku jau teko dirbti ir anksčiau, tačiau kai šį kartą įėjau į jo studiją, iškart supratau, kad viskas bus kitaip, – sakė Veronika. – Jis mane iškart perspėjo, kad vienintelis mano drabužis bus muzikos instrumentai. Pirmą kartą gyvenime buvau apsirengusi vien violončele.“

Skaitykite daugiau