Ant galvos stovinti Vita Jakutienė intriguoja: „Naujos pupytės“ rodys šį triuką scenoje?

Vita Jakutienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-27 09:40
Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė nesiliauja stebinti savo sugebėjimais: šįkart moteris parodė, kaip išmoko stovėti ant galvos. Nors pati „pirmą blyną“ vadina kiek prisvilusiu, bet džiaugtis treniruočių rezultatais jau galima. Be to, juk treniruotis ji žada ir toliau, taigi dar patobulės.

Nuotrauka, kurioje įsiamžino stovėdama ant galvos, V.Jakutienė pasidalijo internete. Žmonės.lt atlikėja atskleidė, kad šiuo metu ji drauge su „Naujomis pupytėmis“ ruošiasi naujos programos pristatymui, todėl ir treniruojasi, lavina kūnus. 

„Scenoje negana vien gerai dainuoti ir gerai atrodyti. Reikia ir choreografijos, lankstumo. Todėl tam, kad „prasilankstyčiau“, per savaitę porąkart apsilankau gimnastikos treniruotėse. Pati esu labai nelanksti, bet per kančias – į žvaigždės“, – juokiasi V.Jakutienė. 

Paklausta, kaip greit išmoko atsistoti ant galvos, ji pasakoja: „Svarbiausia buvo išmokti laikyti pusiausvyrą. Tai man nebuvo lengva... Bet juk tai pirmas blynas. Dar tikrai trūksta tiesumo, bet viskas priklauso nuo treniruočių!“

O Žmonės.lt pasidomėjus, gal „Naujos pupytės“ žada stovėti ant galvos ir scenoje – kitaip juk kam tiek treniruočių ir vargo – V.Jakutienė tik nusijuokia: „Gal!“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama