Ant „Emmy“ raudonojo kilmo Alecui Baldwinui teko atsakinėti į klausimus apie dukterėčios slaptas vestuves

Hailey Baldwin, Alecas Baldwinas, Justinas Bieberis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-18 17:36
Aktorius Alecas Baldwinas per „Emmy“ apdovanojimų ceremoniją kalbėjo apie savo dukterėčios Hailey Baldwin ir atlikėjo Justino Bieberio santuoką. Dėdė nepaliko jokių abejonių – Hailey ir Justinas – vyras ir žmona.

Raudonu kilimu per „Emmy“ apdovanojimus žengęs aktorius Alecas Baldwinas neišvengė klausimo, ar buvo pakviestas į dukterėčios Hailey Baldwin ir Justino Bieberio vestuves. „Jie tiesiog ėmė ir susituokė“, – trumpai situaciją komentavo Hailey giminaitis, taip patvirtindamas, kad vis dėl to, jie įteisino civilinę santuoką. Ir tą padarė slapčia nuo visų.

Hailey dėdė Justiną Bieberį matė vos kartą, tačiau patikino, kad su dukterėčia jie susirašo trumposiomis žinutėmis ir dažnai bendrauja. Deja, dėdė vestuvėse nedalyvavo. Vienaip ar kitaip, šios tėra tik formalumas, numatoma didžiulė šventė, kurios tikslios datos kol kas niekas neišduoda.


Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / Vida press nuotr.
Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / Vida press nuotr.
Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / „Instagram“ nuotr.
Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / „Instagram“ nuotr.

Pirmosios žinios apie Justino ir Hailey vestuves pasaulį apskriejo penktadienį. Justinas su Hailey susituokė Niujorke. Jie niekam nepranešė ir niekieno neklausė. Tiesiog pasielgė taip, kaip atrodė geriausia.

Beje, iškart po to Hailey bandė paneigti šią žinią, socialiniame tinkle besdalydama žinute, kad jiedu dar nesusituokę. Vėliau rašas buvo panaikintas. Artima Hailey bičiulė pasakojo, jog mergina tai padarė norėdama išvengti dėmesio, mat, Hailey civilinė santuoka ir santuoka bažnyčioje – du skirtingi dalykai. Kol kas tik formalumai, na, o po to – didžiulė šventė.

Justinas Bieberis Hailey Baldwin pasipiršo liepos mėnesį, per atostogas Bahamose. Buvo praėjusios tik kelios savaitės nuo tada, kai jiedu atnaujino prieš keletą metų nutrūkusius santykius.

Pora pažįstama seniai, juos sieja bendri draugai, 2016 metais tarp jų gimė karšti jausmai. Po kurio laiko Justinas ir Hailey visgi nusprendė būti tik draugais.

Hailey Baldwin yra Holivudo aktoriaus Stepheno Baldwino dukra, 2017 m. žurnalas „Maxim“ ją paskelbė seksualiausia pasaulio moterimi. 

Naujausi straipsniai