Ant „Dolce & Gabbana“ podiumo – Cindy Crawford ir Jude'o Law sūnūs

„Dolce & Gabbana“ kolekcijos pristatymas (Rafferty Law – kairėje, Presley Gerberis – centre) / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-26 17:28
Jau kone taisykle tapo, kad garsių tėvų atžalos užsigeidžia paragauti modelių duonos. Ir ne vien merginos, bet ir vaikinai – štai supermodelio Cindy Crawford sūnus Presley (16 m.) bei aktoriaus Jude'o Law sūnus Rafferty (19 m.) taip pat puikiai jaučiasi ant podiumo ir jiems žadama puiki ateitis mados pasaulyje.

Abu vaikinai, iš savo tėvų paveldėję pavydėtinus genus, praėjusį savaitgalį žengė podiumu per „Dolce & Gabbana“ 2017-ųjų pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymą Milano vyrų mados savaitėje.

Vyriausias britų kino žvaigždės Jude'o Law bei jo buvusios žmonos dizainerės Sadie Frost sūnus pirmuosius žingsnius mados pasaulyje pradėjo žengti 2014-aisiais, būdamas 17-os metų.

Tuo tarpu Cindy Crawford ir verslininko Rande'o Gerberio vyresnėlis su mados pasauliu pažįstamas nuo vaikystės, tik kurį laiką mieliau realizavo save kitoje kadro pusėje – fotografavo savo gražuolę seserį Kaią Gerber, kuri, neabejojama, neilgai trukus taps ne ką mažesne žvaigžde nei jos motina. Tačiau ir pats Presley iš tėvų paveldėjo itin gerą išvaizdą, tad nepastebėti šio jaunuolio neįmanoma. 16-metis ant podiumo debiutavo visai neseniai – vos prieš porą savaičių jis demonstravo „Moschino“ kolekciją Los Andžele.

With my mama for @vogueparis by @mariotestino

A photo posted by Presley Gerber (@presleygerber) on

TAIP PAT SKAITYKITE: „Vogue“ viršelyje – supermodelis Cindy Crawford su 14-mete dukra Kaia Gerber

„Dolce & Gabbana“ kolekcijos pristatyme garsių tėvų atžalų netrūko ne tik ant podiumo, bet ir pirmojoje žiūrovų eilėje – su naujausiomis madomis pažindinosi vyresnysis Pamelos Anderson sūnus Brandonas Lee (20 m.) ir trimis „Oskarais“ apdovanoto aktoriaus Danielio Day-Lewiso sūnus Gabrielis Kane'as Day-Lewisas (21 m.), kurie taip pat yra modeliai, bei rokerio Micko Jaggerio sūnus Lucas (17 m.).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama