Ant bangos: Pasteliniai plaukai

Paryžiaus mados savaitės viešnia / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-12 09:07
Rausvi, žalsvi, mėlyni ir alyviniai – pastaruoju metu žvaigždžių, žvaigždučių ir mados tendencijas sekančių moterų plaukai žiba visomis vaivorykštės spalvomis. Tiesa, šios spalvos ne ryškios, o tarsi nublukusios, pastelinės.

Tokie neryškūs spalvoti plaukai tapo tokia pat populiaria plaukų dažymo tendencija, kaip ir spalvinimas pilkai, imituojant žilumą.  Spalvotais plaukai džiaugėsi ar tebesidžiaugia tokios garsenybės, kaip Katy Perry, Kristen Stewart, Nicole Richie, Hilary Duff, Kelly Osbourne, o juk būtent tokios matomos moterys ir diktuoja madas!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Neretai spalvotai dažomi ne visi plaukai, o jų galai, kartais naudojamos kelios spalvos. 

Neretai spalvotai dažomi ne visi plaukai, o jų galai, kartais naudojamos kelios spalvos. Užsienyje tokia plaukų dažymo mada tapo pastebima prieš dvejus-trejus metus, o šiuo metu ji ypač populiari.

Galima prognozuoti, kad ir Lietuvos miestų gatvėse netrukus padaugės spalvotų šukuosenų. Juolab, kad kai kurie didieji kosmetikos gamintojai jau gamina pastelinių spalvų dažus, skirtus ne tik salonams, tačiau ir naudojimui namuose. Šios priemonės vis labiau tobulėja - jau dabar sukurta tokių, kurios ima ir tamsius plaukus, taigi, jų nereikia prieš dažant išblukinti. 

Kam ir kokioms progoms tokia spalvota šukuosena tinka? Greičiausiai visoms, jei esate kūrybinė darbuotoja, menininkė ar studentė. Neformaliems vakarėliams ar atostogoms, jei žydra ar rožine spalva šviečianti galva jūsų biure netoleruojama. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai