Ant bangos: Kitokios kišenės

„Rodarte“ 2015 m. pavasario-vasaros kolekcijos modelis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-14 07:56
Kuo mažesnės tampa rankinės, tuo labiau reikia kišenių. Aišku, dizaineriai tikisi, kad jos nebus prikimštos, bet turbūt ir nenori, kad tie daiktai būtų vien puošmenos.

Dabar kone visi drabužiai turi kišenes, tuo nenustebinsi. Tai ką reiktų pirkti, kad žengtum į koją su mada? Improvizuoti niekas nedraudžia, bet reiktų atsižvelgti į kelias aplinkybes.

Kišenės turi būti ne smulkių monetų ar nosinių talpykla, o dekoras, kuris pagyvina rūbą, suteikia jam originaluma, o kartais lemia jo stilių.

Pirma, kišenės turi būti ne smulkių monetų ar nosinių talpykla, o dekoras, kuris pagyvina rūbą, suteikia jam originaluma, o kartais lemia jo stilių. Būna, kad jos siuvamos net ten, kur yra sunkiai pasiekiamos ar išvis neturi praktinio pritaikymo.

Antra, dauguma kišenių ant drabužių gula kaip skiautiniai. Jos dažnai esti kito audinio, ryškesnės, spalvingesnės, nei rūbas ar net pretenduoja atlikti „paveikslų“ funkciją, kaip kad „Jean de Castelbajac“.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Trečia, akivaizdu, kad šioms detalėms daro įtaką karinis ir safario stiliai. Kone visos kišenės – klostuotos, su antkišeniais ir sagomis, kai kurios – maskuojamųjų spalvų.  

Elaima.lt

Naujausi straipsniai