Ant Amerikos muzikos apdovanojimų raudonojo kilimo – blondine virtusi Selena Gomez

Apdovanojimų svečiai / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-20 05:57
Apdovanojimų sezonas įsibėgėja! Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andžele buvo surengta Amerikos muzikos apdovanojimų ceremonija, subūrusi po vienu stogu ryškiausias JAV žvaigždes.

Žinia, apdovanojimų ceremonijos patraukia dėmesį ne tik statulėlių įteikimu, bet ir pribloškiančiais svečių apdarais. Muzikos apdovanojimų raudonas kilimas prilygsta mados podiumui, tad žvaigždės prieš šventę laikosi specialių dietų, lankosi grožio procedūrose, o svarbiąją dieną ne vieną valandą praleidžia vizažistų, šukuosenų meistrų ir stilistų draugijoje. Kurių garsenybių pastangos sužibėti davė vaisių šįkart?

Vienareikšmiškai, ryškiausia vakaro viešnia tapo dainininkė Selena Gomez. Tačiau ne seksuali „Coach“ odinė suknelė traukė susirinkusiųjų žvilgsnius. Brunetė iš prigimties virto blondine. Iki šiol neatsiejamų nuo Selenos Gomez tamsių plaukų nebeliko nė ženklo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Atskiro paminėjimo stiliaus klausimu verta aktorė Jenna Dewan Tatum. Ji šventės proga pasipuošė blizgančia „Julien MacDonald“ suknele, prie kurios priderino „John Hardy“ juvelyriką ir „Giuseppe Zanotti“ aukštakulnius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tuo tarpu ant naujos populiarumo bangos užšokusi dainininkė Pink šiuos metus paskyrė tiuliui. Kantri muzikos apdovanojimuose ji puošėsi balto tiulio suknele, o šįkart – raudono.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kukliai, tačiau nepriekaištingai atrodė aktorė Sadie Sink. Ji per apdovanojimus vilkėjo trumpą „Prada“ suknelę, prie kurios priderino „Sergio Rossi“ aukštakulnius, „Beladora“ žiedus ir „Sara Weinstock“ auskarus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Daugiau Amerikos muzikos apdovanojimų svečių įvaizdžių – Žmonės.lt nuotraukų galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai