Anšlagas: į Gruzijos baleto „Sukhishvili“ pasirodymą bilietai beveik išparduoti

„Sukhishvili“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-23 13:42
Likusį mėnesį iki Gruzijos nacionalinio baleto „Sukhishvili“ pasirodymo Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ organizatoriai pasitinka džiugiomis žiniomis – šis įspūdingas pasirodymas yra vienas laukiamiausių Lietuvoje. Į  net 100 šokėjų pasirodymą vienoje scenoje liko vos 200 bilietų.

Paskutinį kartą Gruzijos nacionalinis baletas Lietuvoje lankėsi 2016 metais, o šių metų pasirodymas yra įtrauktas į Baltijos šalių turo tvarkaraštį. Visa baleto trupė į Vilnių atvyks po pasirodymo Rygoje, Latvijoje.

Tikslumas ir neįtikėtinas preciziškumas figūruoja ne tik scenoje, tačiau ir turuojančios trupės kasdienybėje. „Baleto narių dienotvarkės sudėliotos sekundžių tikslumu – nuo atvykimo, repeticijų iki paties pasirodymo. Šis projektas mums – malonus iššūkis, kurį vainikuos puikus jo įgyvendinimas“, – teigia renginį organizuojančios muzikos agentūros M.P.3 atstovė Laura Jankauskaitė.

Gruzijos nacionalinio baleto „Sukhishvili“ pasirodymuose susipina viena svarbiausių gruziniškos kultūros dalių – tradiciniai liaudies šokiai ir klasikinio baleto elementai, o šios sąjungos įgyvendinimas scenoje gniaužia kvapą.

Vilniuje Gruzijos nacionalinis baletas atliks dviejų valandų trukmės programą, kuria atskleis gruzinišką, nuotykių kupiną dvasią – vienu ritmu scenoje judės net 100 šokėjų, žvangės kardai ir šarvai, o akys nespės sekti greitų apsisukimų ir šuolių

Neįtikėtinos žmogaus kūno galimybės, įspūdingi kostiumai ir gruziniški šokiai Vilniuje bus pristatyti vasario 23 dieną, koncertų salėje „Compensa“.

Žmonės.lt