Anne Hathaway su draugėmis atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį

Anne Hathaway / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-15 17:00
Gegužę aktorė Anne Hathaway (36) gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje. O po poros mėnesių, liepą, pranešė publikai dar vieną gerą žinią – vėl rengiasi tapti mama.

Artėjant vaikelio gimimui aktorės draugės surengė jai kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Naujienų portalas „People“ praneša, kad A.Hathaway namuose Niujorke, praėjusį savaitgalį, buvo susirinkusios jos mylimiausios draugės. Moteris pasidalijo ir viena nuotrauka, kurioje ji pasipuošusi ypatinga „Givenchy“ mados namų gėlėta suknele. 

Apie nėštumą aktorė pranešė instagramo paskyroje pasidalydama nespalvota apvalėjančio pilvo nuotrauka ir patikino, kad tai – ne kadras iš naujojo filmo. (Anne ką tik nusifilmavo 1990-ųjų fantastinės komedijos „Raganos“ perdirbinyje, dabar montuojama juosta pasirodys kitais metais).

Minimi dar keli būsimi projektai – naujos serialo „Šiuolaikinė meilė“ serijos, komedija visai šeimai, trileris. Visa tai suplanuota 2021 metais ir vėliau. Tačiau darbus teks pavėlinti – dabar svarbiausia nauja ypatinga jos būsena. Žinoma, nėštumas – ne liga, bet toje pačioje instagramo žinutėje Hathaway rašė apie sunkų kelią į antrąjį nėštumą.

 
„Jei rimtai, visoms poroms, susiduriančioms su nevaisingumu ir išgyvenančioms pragarą mėginant pastoti, noriu pasakyti: nė vienas mano nėštumas nebuvo paprastas. Linkiu jums daug meilės“, – rašė ji.  

Prieš septynerius metus už kolegos Adamo Shulmano (38) ištekėjusi aktorė turi vieną sūnų. Jonathanui Rosebanksui Shulmanui – treji, ir iki šiol niekas neįtarė, kad viena moteriškiausių Holivudo žvaigždžių, tiesiog sukurta šeimai ir vaikams, irgi patyrė vaisingumo bėdų. Pasak JAV moterų sveikatos departamento, dėl tokių sutrikimų kenčia apie 10 procentų amerikiečių. Garsenybės, pavyzdžiui, Chrissy Teigen, Tyra Banks, Kim Kardashian, pastaraisiais metais vis dažniau prabyla, kaip sunkiai didėjo jų šeimos. Nenuostabu, kad apie savo kelią nuoširdžiai papasakojusi Hathaway sulaukė didžiulio palaikymo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai