Anne Hathaway – apie motinystės džiaugsmus ir baimes

Anne Hathaway filme „Naujokas“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-03 15:06
Pernai kovą mama tapusi Holivudo žvaigždė Anne HATHAWAY (35) neslepia, kad motinystė ją labai pakeitė, todėl, kad ir apie ką kalbėtų, galiausiai vėl grįžta prie mylimo sūnelio Jonathano (1).

Netrukus kino teatrus pasieks septyni nauji filmai, kuriuose vaidina žavioji aktorė (bene labiausiai laukiama žvaigždžių kupinos kriminalinės komedijos „Oušeno aštuntukas“ premjeros), tačiau dar ne taip seniai Anne būtų galėjusi nesustodama čiauškėti apie būsimus vaidmenis ir kolegas, su kuriais nusišypsojo laimė dirbti, o dabar apie tai kalba gerokai santūriau.

„Dievinu savo darbą, kaip ir anksčiau, tačiau jis nebėra mano visatos ašis – noriu kuo greičiau padaryti tai, kas priklauso, ir keliauti namo pas vyrą ir sūnų“, – prisipažino aktorė, 2012-ųjų rugsėjį ištekėjusi už aktoriaus ir verslininko Adamo Shulmano (36).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tiesa, tai nereiškia, kad tapusi mama viena didžiausių Holivudo darboholikių vadinama Hathaway ketina imtis tik lengvų darbų. Už sveikstančios narkomanės vaidmenį dramoje „Reičel išteka“ nominuota „Oskarui“ aktorė neseniai suvaidino alkoholikę juostoje „Colossal“ („Milžinas“). Jos herojė Glorija praranda darbą, vaikiną, o galiausiai suvokia, kad kažkaip yra susijusi su... gigantišku monstru, pasirodančiu tarsi iš niekur ir siaubiančiu Seulą. Nenuostabu, jog kai kurie apžvalgininkai šią fantastinę komediją-dramą jau vadina keisčiausiu ar beprotiškiausiu metų filmu.

Anne Hathaway prisipažįsta turinti ypatingą silpnybę tokioms sudėtingoms herojėms. „Pažįstu nuo įvairių priklausomybių kentėjusių žmonių ir jaučiu jiems tik švelnumą ir meilę, – atvirai kalba aktorė. – Man patinka filmai, pasakojantys tokių žmonių istorijas. Neretai jie tampa visuomenės atstumtaisiais, bet nemanau, kad tai teisinga. Kiekvieną kartą matydama juos gatvėje pagalvoju: juk ir mano gyvenimas galėjo susiklostyti taip, galėjau tapti viena iš jų. Nuo to nė vienas nesame apsaugotas. Tai negali nekelti nerimo, ypač kai esi mama ir jautiesi atsakinga ne tik už save, bet ir už savo vaiką.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, ji tikrai nėra viena iš tų pernelyg uolių mamų, kurios įsitikinusios, kad privalo nukreipti savo atžalas tinkamu keliu ir net nurinkti nuo jo akmenis. „Tikrai nemanau, kad tėvai turi stebuklingų galių. Savo vaiko likimui galime daryti įtaką tik iš dalies. Pati nesenai tapau mama, neturiu daug patirties, nesu ekspertė, bet, manau, svarbiausia – pasistengti, kad jis užaugtų padoriu, geru žmogumi: savarankišku, sugebančiu priimti sprendimus. Žinoma, kartais jau dabar pagaunu save galvojančią, kaip kada nors bus įdomu pasikalbėti su sūnumi apie tai, kas jam vaikystėje padarė didžiausią įtaką. Labai tikiuosi, kad tai būsiu aš arba Adamas, o ne auklė, prižiūrėjusi jį tuo metu, kai filmavausi...“

Beje, minėtame „Milžine“ Hathaway filmavosi jau būdama nėščia ir dabar tikina net pati nustebusi, kad ši būsena ne tik netrukdė dirbti, bet priešingai – padėjo atsipalaiduoti. „Esu iš tų aktorių, kurios filmavimo aikštelėje mėgsta viską kontroliuoti. Tačiau tą pačią akimirką, kai pradėjau lauktis kūdikio, neįtikėtinai atsipalaidavau. Galbūt už tai turėčiau dėkoti hormonams, bet labai norėčiau susigrąžinti tą lengvumo jausmą. Niekada taip gerai nesijaučiau filmavimo aikštelėje kaip per nėštumą. Ir niekada nebuvau tokia jausminga – prireikus galėdavau apsiverkti tą pačią sekundę be jokių ypatingų pastangų, nors šiaip mane pravirkdyti nėra labai lengva...“

Tabloidai šaiposi, esą sūnaus gimimas pakeitė aktorės požiūrį ne tik į darbą, bet ir į... nekilnojamąjį turtą. Prieš pat šiemetę Padėkos dieną Anne su vyru už 2,8 milijono JAV dolerių įsigijo 1920-aisiais statytą pajūrio rezidenciją su penkiais miegamaisiais Konektikute. Čia praleido ir šventes. Pernai pora už pustrečio milijono JAV dolerių nusipirko dviejų miegamųjų apartamentus Niujorko Aukštutiniame Vestsaide ir, anot bičiulių, laisvalaikiu nesiliauja žvalgytis naujų pirkinių.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai