Anne Hathaway apie galimybę šiemet laimėti „Oskarą“: „Kas bus, tas bus“

Anne Hathaway / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-19 11:01
Šiųmetinis apdovanojimų sezonas aktorei Anne Hathaway kaip niekada sėkmingas – ji jau pelnė „Auksinį gaublį“ ir BAFTA apdovanojimą kaip geriausia antraplanė aktorė, o sekmadienį paaiškės, ar jos rankose atsidurs ir „Oskaro“ statulėlė.

30-metė aktorė „Oskarui“ nominuota už Fantine vaidmenį filme „Vargdieniai“ (org. „Les Misérables“).

„Kad ir kas nutiks, tas nutiks, – nebandė savo likimo spėlioti aktorė. – Jeigu nelaimėsiu, tai tikrai nebus blogiausias dalykas mano gyvenime, o jei laimėsiu, tai taip pat nebus ir geriausias dalykas – juk šalia savęs turiu nuostabiausią pasaulyje vyrą, už kurį jokie apdovanojimai negali būti geresni.“

A.Hathaway per BAFTA apdovanojimus taip pat sakė, kad jai svarbiausia buvo galimybė suvaidinti „Vargdieniuose“, taigi ji esanti laiminga bet kokiu atveju. „Tikrai turiu pasakyti, kad tai, jog gavau šį vaidmenį, galėjau dirbti su nuostabia komanda, yra neįkainojama patirtis. Neįsivaizduoju, už ką man šitaip pasisekė... Taigi negalvoju į priekį, esu labai laiminga jau dabar“, – kalbėjo A.Hathaway.

Paklausta, kur žada laikyti gautus apdovanojimus, humoro jausmo nestokojanti aktorė teigė rasianti vietos statulėlėms savo namuose. „Kadangi šiais metai man labai pasisekė ir jau gavau šiek tiek metalo, tai galvoju įsigyti įrankių dėžę ir laikyti ją savo garaže. Bet kol kas gal palaikysiu juos virtuvėje“, – juokavo aktorė.

Kam atiteks „Oskaras“ už geriausią antrapalnės aktorės vaidybą, sužinosite jau vasario 24 d. Sekite naujienas portale Žmonės.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai