Anna Kournikova ir Enrique Iglesias susilaukė trečios atžalos

Enrique Iglesiasas ir Anna Kurnikova / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-10 19:51
Buvusi tenisiniinkė Anna Kournikova ir romantiškasis dainininkas Enrique Iglesias susilaukė trečios atžalos.

Naujieną apie pagausėjusią poros šeimą pranešė E. Iglesias brolis Julio Iglesias jaunesnysis. Duodamas interviu Čilės radijo stočiai ADN vyras buvo paklaustas ar tiesa, kad jis netrukus taps trečio brolio kūdikio dėde, Julio atsakė, kad jis jau juo tapo. 

„Ar kūdikis jau gimė?“ – paklausė žurnalistas. „Taip“, – atsakė Julio. Tiesa, ar porai gimė berniukas ar mergaitė žvaigždė neatskleidė. „Tai paslaptis“, – šyptelėjo jis. „Mano brolis dabar turi tris vaikus. Jis labai laimingas“, – pridėjo.

Kalbas apie garsiosios poros šeimos pagausėjimą sausio pabaigoje pakurstė ispanų leidinys „Hola!“. Minėtas šaltinis išplatino slapta įažmintus Enrique ir Aną, o nuotraukose buvo matyti suapvalėjusios buvusios sportininkės kūno formos. Nuotraukas galite rasti ČIA.

View this post on Instagram

⚡️⚡️⚡️

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Pora apie asmeninį gyvenimą atvirauti niekada nebuvo linkusi. Naujieną, kad tapo tėvais, Enrique ir Ana pirmą kartą pranešė jau gimus dvynukams. Porai pirmagimiai gimė 2017-ųjų gruodį. Porai gimė berniukas ir mergaitė: Lucy ir Nicholo. Iki tol apie Annos nėštumą niekur nebuvo skelbiama. Vaikai gimė Majamyje, kur Ana ir Enrique šiuo metu ir gyvena.

 

Naujausi straipsniai