Ankstyvos Kalėdos Godos Alijevos namuose: atskleidė, kodėl eglę papuošė dar lapkritį

Goda Alijeva su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Dar nesėjus startuoti žiemai, atlikėjos, grupės „69 danguje“ narės Godos Alijevos namai paskelbė apie artėjančias šventes. Lapkričio pabaigoje ji kartu su šeima papuošė eglutę, taip pat įžiebė kalėdines lemputes vaikų kambaryje bei lauke ant namo. Dainininkė atskleidė priežastį, kodėl jai taip svarbu pasipuošti namus gerokai anksčiau, nei įprasta.

Kalėdų kartu su šeima laukianti Goda Alijeva 15min pasakoja, kad kiekvienais metais tokiu laiku stebi orų prognozes. Tik išvydusi, kad netrukus pradės snigti, nusprendžia, jog tai bus puiki proga sukurti kalėdinę nuotaiką.

„Kaip žinia, gruodžio mėnesis visiems pramogų pasaulio atstovams gana įtemptas, daug darbo turime. Pamaniau, kad geriau anksčiau su šeima ją papuošime, nei pervargus lėkime kažką darysiu, kai nebus tiek džiaugsmo“, – savo sprendimą lapkričio pabaigoje pasistatyti eglutę paaiškina Goda.

Pasiteiravus, kokią eglutę renkasi, atlikėja teigia, kad jai gaila gyvų žaliaskarių, todėl daug metų puošia dirbtinę. „Nebent rinktumėmės eglę, kurią būtų galima pasodinti. O šiaip nesinori būti vartotojiškiems ir kiekvienais metais pirkti po naują. Kartais smagiau pasiknisti sandėliuke ir išsitraukti senus užmirštus daiktus bei juos panaudoti“, – su šypsena kalba dainininkė.

Beje, ne dukra Tėja ar sūnus Amilis pirmieji pradėjo puošti eglutę, o būtent Goda. Žinoma moteris pasakoja, kad atžalos tik vėliau prisijungė ir užkabino po kelis žaisliukus.

„Vaikai iš pradžių stebi, ką tėvai daro, o metams bėgant daro tai natūraliai. Aš per daug versti jų negaliu, kad pilnai puoštų eglę su manimi. Nedariau to. Vėliau atėjo, uždėjo po kelis žaisliukus ir tas visas puošimas pasibaigė“, – prisiminusi juokiasi pašnekovė.

O kokie papuošimai nugula ant Godos eglės šakų? Pasirodo, neseniai dekoracijų kolekciją papildė nauji žaisliukai. „Man gražiausi yra stikliniai. Aišku, jie yra trapiausi ir juos prižiūrėti labiausiai reikia. Turime ir labai senų žaisliukų. Visada, kiekvienais metais ant eglutės kabiname žaisliuką su dukrytės nuotrauka, kurį ji yra gavusi dovanų.

Egle neapsiribota, mat Goda su dukra Tėja nusprendė papuošti ir kitas namų erdves – iš pradžių mergaitės kambarį, o po truputį dekoracijos nuguls ir į kitas jaukias vietas.

Goda Alijeva su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

„Su dukryte kambaryje pakabinome lemputes. Ji dar sugalvojo, kad norėtų mažos eglutės kaip dekoracijos. Dar visam mėnesiui turime visokių tokių planų, kaip puošti ir padaryti kažką namuose. Jau ir aplink namą pasikabinome lemputes. Ačiū Dievui, bus ramu gruodį ir nereikės galvoti apie lempučių pakabinimą ar kitus papildomus darbus“, – atsidūsta grupės „69 danguje“ narė.

Vis dėlto tai, ką po eglute turės padėti Kalėdų senelis, šeima dar nenutarė. Sako, kad troškimai nuguls tradicija tapusiuose laiškuose Kalėdų Seneliui.

„Aš jau klausiau vaikų, ko jie norėtų, bet konkrečių atsakymų neišgirdau. Jie nieko nežino, jokio ypatingo noro man neišreiškė. Bet kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais rašysime laišką Kalėdų seniui. Jame jie išdėstys, ko nori“, – 15min apie artėjančias šventes sako Goda.

Karina Krysko su sūnumi Majumi įsiamžino kalėdinėje fotosesijoje (8 nuotr.)
+2
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima įsiamžino kalėdinėje fotosesijoje (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau