Anksčiau narkotikų liūne skendęs komikas Russellas Brandas apie tai paatviravo BBC

Russellas Brandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-11 18:00
Britų komikas ir buvęs popdainininkės Katy Perry sutuoktinis Russellas Brandas (37) neslepia, kad praeityje jam teko grumtis su klastinga priklausomybe nuo narkotikų. Tad jo naujausią pareiškimą apie tai, kad jis mieliau būtų narkomanas nei maudytųsi šlovės spinduliuose, galima laikyti išties šokiruojančiu.

Filmuodamasis televizijai skirtoje dokumentinėje laidoje R.Brandas peržiūrėjo filmuota medžiagą, kurioje jis pats būdamas 29-erių svaiginasi nešvariame ir aptriušusiame bute. „Bjauriesi tuo, kai žinai, jog tai – liga. Nesvarbu, kad sėdėjau tame baisiame bute, o dabar prabangiame „Savoy“ viešbutyje. Pavydžiu sau pojūčių tais ankstesniais laikais. Man nesvarbūs pinigai, šlovė, galia, seksas, moterys. Mieliau būčiau narkomanas“, – trečiojo BBC kanalo dokumentinei laidai „Russell Brand: From Addiction to Recovery“ sakė vyras. Tiesa, vėliau jis pabrėžė, kad jį traukia ne patys narkotikai, o tai, koks jis buvo anksčiau. Laida bus pirmąsyk transliuojama rugpjūčio 16-ąją, ketvirtadienį.

Vartojo ir sunkiuosius narkotikus

R.Brandas tikino esąs švarus nuo narkotinių medžiagų jau arti dešimtmečio, tačiau tebeprisimenantis pojūčius. „Heroinas yra gobšus narkotikas, jis pasiima iš tavęs viską. Pirmiausia tavo pinigus, tuomet draugus, šeimą, automobilį, namus... Tada jis pasiglemžia tavo kūno gabalėlius. Prisimenu tokių žmonių, kuriems trūko akių ar galūnių. Bet galų gale jis pasiima tavo gyvenimą. Ir baisiausia tai, kad esi pasiryžęs atiduoti viską, tik ne pačius narkotikus“, – kraupiais prisiminimais dalijosi žinomas britas.

Beje, pastarosiomis dienomis R.Brandas pademonstravo naują tatuiruotę ant rankos. Dailymail.co.uk teigimu, jos žodžiai – ištrauka iš maldos, kurią skaito alkoholikai ir kiti nuo priklausomybių besigydantys žmonės. „Lord, make a channel of thy peace“, – byloja naujoji komiko tatuiruotė, tai yra ištrauka iš Šventojo Fransio maldos, kuri yra įtraukta į anoniminių alkoholikų gretose populiarią  pagalbinę knygą „Twelve Steps and Twelve Traditions“. Beje, šiomis dienomis R.Brandas garsėja savo sveiku gyvenimo būdu, yra atsidavęs jogos praktikantas.

Naująją R.Brando tatuiruotę ant dilbio pamatyti galite paspaudę čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai