Animacinio filmo „Simpsonai“ kūrėjai vienam garsiam vyrui neleistų įgarsinti personažo: lengva numanyti, kas jis

Naujame „Simpsonų“ sezone padėjėjui Bobui pagaliau pavyks nužudyti Bartą / Serialo kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-01 08:52
Per 28-erius animacinės juostos „Simpsonai“ gyvavimo metus buvo visko. Filmukas tapo toks populiarus, kad vardan gero vardo ir visuomenės pripažinimo personažus jame įgarsino ne viena Holivudo garsenybė, tačiau kūrėjai neseniai atskleidė, kad yra žmogus, kuriam panorus įsiamžinti, jie pasakytų griežtą „ne“.

Milžinišką žiūrovų auditoriją užsitarnavę „Simpsonai“ turėjo galybę personažų, kuriuos įgarsino tikros žvaigždės. Michaelas Jacksonas, Danny DeVito, Ringo Starras, Michelle Pfeiffer ir kiti mielai sutiko prisidėti prie kūrybinio proceso.

Donaldas Trumpas animacinėje juostoje SIMPSONAI
Donaldas Trumpas animacinėje juostoje SIMPSONAI

Tiesa, per vieną komiksų mėgėjų sąskrydį, paklausus vyriausiojo prodiuserio Al Jean, ar yra garsenybė, kurios paslaugų šis atsisakytų, šis nusišypsojo ir atsakė „taip.“ Visų nuostabai vyras nedaugžodžiavo ir lakoniškai rėžė: „Sakykime, kad tai Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas.“

Animacinėje juostoje Donaldo Trumpo herojus pasirodė ne kartą, o prodiuseriai net buvo apkaltinti turintys raganiškų galių, kai 2000-siais metais pasirodžiusiame epizode išpranašavo, jog šis vyras valdys Ameriką, tačiau politikas yra nepageidaujamųjų sąraše.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai