Animaciniame filme „Stebuklų namai“ šiemet jubiliejų atšventęs aktorius Gediminas Girdvainis įgarsino vaikų mylimą išradėją

Akimirka iš animacinio filmo „Stebuklų namai“ / „ACME Film“ archyvo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-24 16:33
Nuo šio penktadienio mažųjų išdykėlių ir nuotykių ieškotojų bei jų tėvų Lietuvos kino teatruose laukia spalvingas, lietuviškai įgarsintas animacinis filmas „Stebuklų namai“ (angl. „House of Magic“). Pagrindiniam herojui, drąsiam ir sumaniam katinėliui Griaustiniui balsą paskolino grupės „Liūdni slibinai“ dainininkė Aistė Lasytė, o štai katinėlį priglaudęs išradėjas ir magas Lorensas prabils vieno ryškiausių Lietuvos ir teatro ir kino aktorių, Gedimino Girdvainio, balsu.

Šiemet 70-ąjį jubiliejų atšventęs ir Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ apdovanotas aktorius animaciniame filme „Stebuklų namai“ įgarsino 75-erių ekscentrišką ir laimingą senuką, gyvenantį milžiniškuose namuose drauge su savo augintiniais ir stebuklingais išradimais. Kadaise pasaulinio garso magu buvęs Lorensas yra talentingas iliuzionistas. Būdamas pensijoje jis ne tik nesiliauja kurti smagiausių aparatų, bet ir rengia vaikams kvapą gniaužiančius šou ligoninėje.

„ACME Film“ archyvo
„ACME Film“ archyvo

Deja, geraširdis Lorensas yra kiek išsiblaškęs ir jis pamiršta tokius dalykus kaip sąskaitos ar rūpinimasis namu. Tuo pasinaudoti mėgina pasipelnyti siekiantis jo sūnėnas Danielis. Į kovą už stebuklingo namo išsaugojimą suvieniję jėgas stoja visi jo gyventojai. Apie rūpestį, draugystę pasakojantis filmas „Stebuklų namai“ sužavės ne tik vaikus, bet patiks ir suaugusiems, nes istorija yra šmaikšti ir kupina humoro, pamokančių pamokų, kurias jie galės perduoti savo vaikams.

„ACME Film“ archyvo
„ACME Film“ archyvo

Lietuviškai garsinto animacinio filmo žiūrovai be A.Lasytės ir G.Girdvainio balsų taip pat išgirs sūnėną Danielį įgarsinusį Giedrių Arbačiauską bei prie garsintojų būrio prisijungusius Ramūną Šimukauską, Arvydą Dapšį, Andrių Žiurauską, Larisą Kalpokaitę ir kitus.

Naujajame „Vėžliuko Semio nuotykių“ kūrėjų filme „Stebuklų namai“ vaikus neabejotinai pralinksmins daugybė margų ir įdomių dėdės Lorenso kūrinių bei smagių herojų. Auksarankio mago namuose jie galės stebėti tikrus, nors ir žmogaus sukurtus, stebuklus ir mokytis gerumo. Pamesto ir naujus namus suradusio katinėlio Griaustinio nuotykius filme „Stebuklų namai“ Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau nuo rytojaus, balandžio 25 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai