Anglijoje sukurtos Valentino dienai skirtos įspūdingos suknelės iš rožių

Suknelė iš raudonų rožių žiedlapių / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-13 12:50
Tai tokios suknelės, kurios neabejotinai papuoštų net prestižiškiausias Mados savaites.

Įspūdingo grožio sukneles iš rožių galite pamatyti paspaudę čia.

Šis įspūdingo grožio kūrinys yra pripažinto floristo Joe Massie ir Didžiosios Britanijos prekybos centrų tinklo „Asda“ bendradarbiavimo rezultatas, – praneša dailymail.co.uk.

Šias dvi Valentino dienai skirtas sukneles Joe Massie kūrė beveik 170 valandų ir sunaudojo po 1,725 raudonų rožių. Kiekviena suknelė sveria beveik 12 kilogramų.

23-ejų floristas savo kūriniais siekė priminti ir įkvėpti vaikinus, kad jie nepamirštų pamaloninti savo merginų gėlėmis.

Pirmosios suknelės modelį autorius pasirinko išvydęs dizainerės Stephane Rolland šedevrą – įspūdingą undinės formos raudoną suknelę, kurią demonstravo garsi manekenė Yasmin Le Bon Paryžiaus mados savaitės metu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antroji suknelė, savo išvaizda labai panaši į pirmąją, buvo kurta reprezentuojant „Asda“ parduotuvėse esantį išskirtinių rožių, skirtų Valentino dienai, pasirinkimą. Šiai suknelei buvo panaudota 15 išskirtinių „Carmen“ rožių ir 200 chrizantemų, dekoruotų auksuotais žiedlapiais. Suknelės kraštai buvo apsiūti 150 „Purple Power“ rožių, 75 gerberų ir 300 gvazdikų žiedlapiais.

Joe Massie, jau tris kartus laimėjęs jaunųjų floristų apdovanojimus, Didžiojoje Britanijoje yra žinomas dėl savo unikalių kūrinių, tačiau šios suknelės iki šiol buvo pats didžiausias menininko iššūkis.

„Šių suknelių kūryba man buvo labai didelis iššūkis ir nepaprasta patirtis. Aš labai džiaugiuosi savo galutiniu rezultatu ir tikiuosi, kad šios suknelės įkvėps visus vaikinus padovanoti savo mylimosioms didelę raudonų rožių puokštę šiai Valentino dienai“, – savo kūrybine patirtimi dalijasi menininkas.

15min.lt

Naujausi straipsniai