Anglijoje mirusios moters urnos detektyvas – pelenus slėpė lagamine

TV Pagalba / Kadras iš laidos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-11 11:49
Birutė neteko sesers. Abi moterys gyveno Anglijoje. Birutės sesuo, kuriai buvo vos 40 metų, užgeso jos akyse. „Ji mirė ant mano rankų. Galvojau, plyš iš skausmo širdis“, – „TV pagalbos“ narei Sandrai Žutautienei pasakojo Birutė.

Lietuvės šermenys vyko Anglijoje, palaikai – kremuoti, urna atiduoda velionės gyvenimo draugui. Praėjus pusei metų Birutė sužinojo, kad sesers pelenai yra Lietuvoje. Jų parvežimą organizavo brolis Mindaugas. Norėjo, kad sesers urna būtų palaidota savoje šalyje. „Tas sugyventinis mūsų broliui pervedė pinigų, kad urna būtų palaidota gimtinėje. Tačiau broliui „Sodra“ užblokavo sąskaitą ir nuskaitė įsiskolinimą. Tad pinigų laidotuvėms nebeliko“, – pasakojo Birutė.

Supykę giminaičiai atsisakė padengti laidotuvių išlaidas. Ir jei ne Birutė, nežinia, ar išvis sesers pelenai būtų atgulę amžinojo poilsio. „Įsivaizduokit, kai pradėjau aiškintis, kur yra urna, sužinojau, kad ją brolis atidavė savo draugui pasaugoti. Jis ją laiko lagamine“! – pykčio broliui neslėpė Birutė.

„Aš buvau šokiruota. Moteris iš tiesų atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje: brolis laidotuvėms skirtais pinigais padengė savo skolas. Įpykusi giminė atsisakė pagelbėti materialiai. Beliko vienintelė Birutė, kuri už savo lėšas turi palaidoti seserį, tačiau pinigėlių tam ji neturi. O svarbiausia – ji neturi ir urnos su pelenais, nes jų buvimo vietą žino tik brolis“, – pasakojo Sandra.

Gelbėtoja su Birute nuvyko į Mindaugo namus. „Kodėl sesuo vis nepalaidota ir kur yra laidotuvėms skirti pinigai, brolis negalėjo rišliai paaiškinti. Teko raminti įsiplieskusį barnį tarp Mindaugo ir Birutės. Galiausiai buvo išsiaiškinta, kur yra tas lagaminas, kuriame jau pusmetį paslėpta urna su velionės pelenais“, – pasakojo Sandra.

Visas urnos detektyvas – jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai