Angelinos Jolie širdį užkariavo eilinis vyrukas

Angelina Jolie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 17:29
Holivudo aktorės Angelinos Jolie (42) širdis jau užimta. Bent jau taip teigia „Entertainment Tonight“, rašantis, kad „Oskaro“ laureatė susitikinėja su nekilnojamojo turto agentu.

„Taip, ji su kai kuo susitikinėja“, – neįvardytas šaltinis teigė leidiniui. A.Jolie mylimąjį informatorius apibūdino kaip išvaizdų, vyresnio amžiaus vyrą. Teigiama, kad šįkart Angelina įsimylėjo eilinį vyruką, kurio niekaip negalėtum pavadinti garsenybe.

Spėjama, kad vyras gyvena Los Andžele, mat būtent šiame mieste A.Jolie su šešiais savo vaikais praleidžia daugiausiai laiko. Pasak informatoriaus, paslaptingojo vyro ir A.Jolie santykiai nėra rimti – tai tik du suaugusieji, besimėgaujantys vienas kito draugija.

Kaip teigia Angelinos bičiuliai, šis vyriškis padeda aktorei atsigauti po skyrybų su Bradu Pittu – dėl jų A.Jolie buvo visai palūžusi.

„Žmonės vis kalba apie jų susitaikymą, bet to niekada nebus. Brado ir Angie santykiai baigėsi bjauriai. Nors jie su vaikais turi lankytis terapijos seansuose, Bradas ir Angie sunkiai ištveria buvimą viename kambaryje“, – sakė buvusių sutuoktinių draugai.

B.Pittas po skyrybų taip pat nesusirado nuolatinės širdies draugės, nors buvo su daug kuo peršamas. Anot jo draugų, Bradas vaikšto į pasimatymus, tačiau jie nėra aktoriaus prioritetas. Jam, kaip ir Angelinai, šiuo metu svarbiausi yra vaikai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai