Angelinos Jolie rugsėjį laukia pokyčiai: „Aš labai didžiuojuosi savo vaikais“

Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė Angelina Jolie atsigauna po nelengvų skyrybų ir kone visą savo laiką skiria vaikams. O jų turi nemenką būrį – visą šešetuką. Rugsėjį moters laukia dar vienas iššūkis – vyriausias sūnus Maddoxas rudenį paliks jaukų namų lizdelį ir išvyks studijuoti.

18-metis Maddoxas jau pasirinko studijų kryptį. Yonsei universitete jis gilinsis į biochemiją. Kalbėdama apie sūnaus laukiantį naują gyvenimo etapą Angelina Jolie neslėpė pasididžiavimo. 

„Nė negali būti kitaip – aš juo labai didžiuojuosi, – apie sūnaus pasirinkimus kalbėjo aktorė. – Man taip gera matyti, kokiais gražiais vyrais jie užaugo. Nuolat jiems primenu, kad privalo gerbti ne tik save, bet ir juos supančias moteris. Manau, tai jie puikiai supranta, nes matau jų ryšį su seserimis.“

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.

Viename interviu Angelina Jolie pasakojo, ką nuolat kartoja savo dukroms: „Dažnai sakau savo mergaitėms, kad viskas, ką jos privalo daryti kasdien - tai lavinti savo protą. Visuomet gali užsivilkti gražią suknelę, tačiau kur kas svarbiau, kas slypi tavo viduje“.

Apie motinystės džiaugsmus moteris anksčiau yra atviravusi ir BBC. 

Angelina Jolie su savo vaikais/Vida Press nuotr.

„Man patinka skaityti vaikams ištraukas iš laikraščio „New York Times“ ir žiūrėti „National Geographic, – teigė A. Jolie. – Tačiau kaip mamai, man visada atrodė, kad trūksta vienos, globalios žinių laidos ar programos vaikams, kurią kas savaitę galėtų žiūrėti visa šeima kartu. Tikiuosi, kad tai tiktų bei patiktų ne tik mūsų, bet ir viso pasaulio šeimoms“.

Skaitykite daugiau