Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų drama: aktorė teigia turinti įrodymų dėl patirto smurto

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors 2019 metais aktoriai Angelina Jolie (45) ir Bradas Pittas (57) oficialiai nutraukė santuoką, tačiau pora iki šiol mina teismų slenksčius. Holivudo žvaigždės jau ilgą laiką kovoja dėl šešių vaikų globos, o visai neseniai A.Jolie teisėjams pateikė ir dokumentus, kuriais neva pažadėjo įrodyti, jog B.Pittas prieš ją ir vaikus smurtavo.

2016-ųjų rugsėjį skirtingais keliais pasukti nusprendę A.Jolie ir B.Pitas augina šešis vaikus – 19-metį Maddoxą, 17-metį Paxą, 16 metų Zaharą, 14-metę Shiloh bei dvylikamečius dvynius Knoxą ir Vivienne.

„Us Weekly“ praneša, kad 2021-ųjų kovo mėnesį A.Jolie teismui pateiktuose dokumentuose rašoma, jog tiek aktorė, tiek jos vaikai yra pasirengę pateikti parodymus dėl patirto smurto.

A.Jolie patikino, kad turi ir kitų reikšmingų įrodymų dėl netinkamo B.Pitto elgesio. Šie įrodymai gali tapti kertiniais, teisėjams priimant sprendimą dėl A.Jolie ir B.Pitto vaikų globos. 

„Jei Angelina turi daugiau dokumentų, įrodančių smurtą šeimoje prieš ją ar vaikus, ji gali pateikti juos kaip papildomą medžiagą teisme dėl vaikų globos“, – sako šeimos teisės ekspertas Evie P.Jeangas.

Artimas B.Pittui šaltinis portalui „Us Weekly“ teigė, kad šių dokumentų pateikimas teismui yra ne kas kita, o bandymas įskaudinti aktorių ir pakenkti jo reputacijai.

„Per pastaruosius ketverius su puse metų Angelina pareiškė keletą pretenzijų dėl Brado Pitto elgesio, tačiau šios teisėjų buvo peržiūrėtos ir paskelbtos nepagrįstomis. Jau ir anksčiau Angelina naudojosi vaikais, kad įskaudintų Bradą“, – teigia jis.

Angelina Jolie su vaikais, duktė Shiloh - dešinėje / Vida Press nuotr.

Apie galimą B.Pitto smurtą prieš vaikus A.Jolie prakalbo dar 2016 metais, tuomet Los Andželo vaikų priežiūros tarnyba netgi pradėjo tyrimą, tačiau įrodymų nepakako.

Anot „People“ šaltinio, Los Andželo apygardos vaikų ir šeimos priežiūros departamentas tyrimą pradėjo po to, kai kažkas 2016 metų rugsėjo 14-ąją anonimiškai pranešė apie incidentą Holivudo garsenybių šeimoje.

B.Pittas tąkart buvo kaltinamas psichologiniu ir fiziniu smurtu prieš vieną iš poros vaikų.Incidento metu, kuris įvyko skrendant privačiu lėktuvu, kartu buvo ir Angelina Jolie, ir keli poros vaikai.​ Įsiutęs Bradas Pittas esą nesivaldė ir lėktuvui nusileidus.

Šaltinis taip pat sakė, kad incidento metu Bradas Pittas buvo neblaivus.

Iškart po to Angelina Jolie padavė skyrybų prašymą Los Andželo teismui nurodydama, kad ji su Bradu Pittu išsiskyrė rugsėjo 15-ąją – dieną po minėto incidento. Aktorė teismo prašė visų šešių jos ir Brado Pitto vaikų globą priskirti jai vienai, tačiau su šiomis sąlygomis nesutiko vaikų tėvas.

„Jis į tai žiūri labai rimtai ir sako, kad jokiais būdais nesmurtavo prieš savo vaikus, – apie pradėtą tyrimą „People“ sakė šaltinis iš Brado Pitto aplinkos. – Liūdna, kad su tuo susiję žmonės bando jį vaizduoti pačiu blogiausiu būdu.“​

Angelina Jolie ir Bradas Pittas su visais vaikais (2011 m.) / Vida Press nuotr.

Vos pasklidus žiniai apie mylimiausios Holivudo poros skyrybas iš karto pasirodė pranešimų, kad pagrindinė to priežastis – skirtingas sutuoktinių požiūris į vaikų auklėjimą. Esą Angelinai Jolie labai nepatiko metodai, kuriais Bradas Pittas auklėjo vaikus.

Pora kartu praleido 12 metų ir augina šešis vaikus.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau