Angelinos Jolie įdukros biologinė motina trokšta užmegzti ryšį: „Noriu, kad ji žinotų, jog esu gyva“

Angelina Jolie su dukromis Zahara ir Shiloh / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-21 16:21
Holivudo žvaigždžių Angelinos Jolie (41 m.) ir Brado Pitto (53 m.) įdukros Zaharos, kurią aktoriai įsivaikino dar kūdikystėje iš Etiopijos, biologinė motina Mentewab Dawit Lebiso trokšta užmegzti ryšį su savo dukra ir per žiniasklaidą maldauja aktorės leisti joms bent pasikalbėti.

31-erių Mentewab Dawit Lebiso davė interviu britų portalui „Daily Mail Online“, kuriame sakė apie savo biologinę dukterį, kuriai šiuo metu yra 12 metų, galvojanti nuolatos ir norėtų, kad mergaitė bent jau žinotų, jog ji yra gyva ir pasiruošusi bendrauti, jei tik Zahara to panorėtų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Prašau tik leisti man pasikalbėti su savo dukterimi“, – per žiniasklaidą maldavo skurdžiai Etiopijoje gyvenanti moteris, kuri savo vienturtę dukterį Zaharą (iš pradžių mergaitės vardas buvo Yemasrech, reiškiantis „geros naujienos“) pagimdė po to, kai buvo išprievartauta.

15min primena, kad Angelina Jolie Zaharą įsivaikino 2005-aisiais, kai ji buvo šešių mėnesių amžiaus (Bradas Pittas mergaitės įtėviu tapo kiek vėliau, 2006-aisiais). Holivudo žvaigždei buvo pasakyta, kad Zahara yra našlaitė ir jos motina yra mirusi nuo AIDS. Manoma, kad aktorė apie Mentewab egzistavimą nieko nežinojo iki 2007-ųjų, kuomet ji davė pirmąjį interviu.

Mentewab „Daily Mail Online“ sakė svajojanti vieną dieną susitikti su mergaite, kurią kadaise dėl sunkios sveikatos būklės ir didelio nepritekliaus atidavė įvaikinti, bet ją patenkintų ir galimybė bent jau išgirsti jos balsą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Tenoriu, kad ji žinotų, jog esu gyva ir esu čia, pasiruošusi su ja pasikalbėti. Nenoriu susigrąžinti savo dukters, bet tiesiog norėčiau užmegzti su ja kontaktą ir turėti galimybę paskambinti ir pasikalbėti su ja“, – sakė moteris.

Nors savo dukters be galo ilgisi, Mentewab nuoširdžiai džiaugiasi, kad ji atsidūrė Holivudo garsenybių šeimoje ir jos gyvenime nieko netrūksta: „Angelina jai tikresnė motina nei aš kada nors buvau. Ji buvo su ja nuo pat kūdikystės, bet tai nereiškia, kad aš jos nepasiilgstu“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Ilgiuosi jos visą laiką. Galvoju apie ją kiekvieną dieną ir trokštu išgirsti jos balsą ar pamatyti veidą. Žinau, kada ji švenčia gimtadienį, bet man liūdna, kad negaliu atšvęsti kartu su ja. Taip norėčiau atšvęsti jos gimtadienį ar kitas ypatingas proga kartu su ja. Svajoju turėti galimybę palaikyti reguliarų kontaktą su ja“, – atviravo moteris.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Žinau, kad jos gyvenimas yra su Angelina kitoje šalyje ir kad ji kalba kita kalba negu aš. Ji turi tokį gyvenimą, kokio aš jai niekada nebūčiau galėjusi suteikti, bet aš vis tiek norėčiau turėti šiokį tokį kontaktą. Norėčiau pamatyti jos veidą. Ji užaugo į gražią panelę ir aš taip ja didžiuojuosi, – sakė moteris. – Mes visi kada nors mirsime ir prieš mirtį aš norėčiau, kad ji sužinotų apie mane ir tai, kad ji turi šeimą čia, Etiopijoje. Paprašyčiau Angelinos, kad leistų man su ja pasikalbėti. Nemanau, kad to prašyti yra per daug.“

Etiopijoje gyvenanti Mentewab Dawit Lebiso pragyvenimui užsidirba nuomodama du kambarius savo skurdžiame būste – per mėnesį iš to ji uždirba apie 15 JAV dolerių. Tai – vienintelis jos pragyvenimo šaltinis. Tačiau moteris patikino, kad nesitiki ir neprašo finansinės paramos iš turtingųjų Zaharos įtėvių, o tenori bet kokios įmanomos kontakto formos su dukterimi.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai