Angelina Jolie susitikinėja su geriausiu buvusio vyro draugu

Angelina Jolie ir Seanas Pennas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-05 21:11
Kol pasaulis svarsto, ar aktorė Jennifer Aniston ketina susieiti su kolega ir buvusiu vyru Bradu Pittu, atsirado naujų detalių apie asmeninį aktorės Angelinos Jolie (42) gyvenimą. Ji kol kas - vis dar oficiali Brado Pitto žmona.

Holivudo grietinėlės aplinkoje pasklido gandai, kad Angelina Jolie susitikinėja su kolega 57-erių Seanu Pennu. Jis – geras Brado Pitto draugas.

Neseniai Seanas Pennas kvietė Angeliną Jolie pietų, po to keletą dienų iš eilės juos vis būdavo galima išvysti kartu – aktoriai vaikštinėjo po miestą, pietavo nedideliuose uždaruose nuo pašalinių klientų restoranuose ir neva aiškiai buvo matyti, kad jiedu mėgaujasi vienas kito draugija.

Angelinos Jolie aplinkos žmonės teigia, kad aktorė nenusiteikusi romantiškiems santykiams, nes turi didelių planų, tačiau tuo pačiu neatmeta galimybės, kad Seanui Pennui gali pavykti ją palenkti.

„Seanas Pennas ja labai žavisi – visada buvo įsitikinęs, kad ji ne tik graži ir talentinga, bet ir labai protinga bei geros širdies“, – praneša Hollywoodlife.com

Seanas Pennas – buvęs popkaralienės Madonnos vyras, turėjo santykių ir su kolege Charlize Theron, dainininke Jewel.

Angelina Jolie ir Seanas Pennas susipažino 2010 m. filmuodamiesi Brado Pitto juostoje „The Tree of Life“. Tuomet vyrai labai susidraugavo. Neseniai jiedu kartu netgi atvyko į vieną renginį Holivude.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad neoficialiai išsiskyrusi Angelinos Jolie ir Brado Pitto pora augina šešis vaikus – sūnų Maddoxą (16), Paxą (14), dukras be Shiloh ir Zaharą (13) ir Shiloh (11) bei dvynukus Vivienne bei Knox (9).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai