Angelina Jolie su Bradu Pittu toliau kivirčijasi teisme: nuo skyrybų bylos nori nušalinti teisėją

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio 7 dieną aktorė Angelina Jolie paprašė nuo jųdviejų skyrybų bylos nušalinti teisėją Johną Ouderkirką. Jis buvo nusamdytas poros privačiai 2017-aisiais, kad peržiūrėtų skyrybų dokumentus, taip pat šis teisėjas 2014-aisiais garsiąją porelę ir sutuokė, rašo „Evening Standard“.

Angelina Jolie teigė, kad „teisėjas ne kartą turėjo reikalų su Pitto advokatais, kas nėra priimtina ir pakankamai skaidru“. Brado Pitto advokatų komanda ketvirtadienį atkirto, kad tai buvo „eilinis Angelinos Jolie bandymas vilkinti skyrybų bylą“.

Teisėjas Ouderkirkas turi 10 dienų pateikti atsakymui.

Bradas Pittas taip pat pateikė naują ieškinį Angelinai dėl vaikų priežiūros ir bylos proceso vilkinimo. Taip pat aktorius teigė, kad „Jolie puikiai žinojo, kad teisėjas Ouderkirkas dalyvauja skyrybų byloje ir niekad anksčiau tai jai netrukdė iki dabar. Ankstesni darbai su šiuo teisėju taip pat buvo aiškiai išdėstyti bylos procesiniuose dokumentuose – pačios Angelinos Jolie teisininkų komanda prašė, kad Ouderkirkas ir toliau dalyvautų bylos nagrinėjime“.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25

„Deja, bet šie teisiniai žaidimai labiausiai kenkia jų vaikams, kurie vis dar nežino, pas kurį iš aktorių jie gyvens.“ – teigiama dokumentuose.

Artimas „People“ šaltinis teigia, kad teisėjas dalyvavo itin intymioje tuoktuvių ceremonijoje 2014 – aisiais poros pilyje „Château Miraval“, kur ir sutuokė žymiąją porą. Teisėjas buvo vienas iš nedaugelio svečių – iš viso tuoktuvėse dalyvavo tik 20 išrinktųjų, tad bet koks Jolie bandymas patraukti teisėją gali rodyti tik tai, kad Angelina Jolie jaučia būsimą pralaimėjimą byloje.

Angelina Jolie / Vida Press nuotr.

Angelina Jolie paprašė skyrybų 2016-aisiais, o ji su Pittu paskelbta „legaliais vienišiais“ 2019 – aisiais. Jųdviejų skyrybų byla vis dar procese.

Pittas ir Jolie kartu augino 6 vaikus: berniukus Maddox, 18, Pax, 16, ir Knox, 12, taip pat dukteris Zahara, 15, Shiloh, 14, ir Vivienne, 12.

Skaitykite daugiau