Angelina Jolie šokiruota: atremia kaltinimus dėl žiauraus elgesio su vaikais

Angelinos Jolie vizito į Nairobį akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

JAV aktorė Angelina Jolie nustėro po to, kai jai buvo mesti įtarimai, neva ji žiauriai elgėsi su vaikais dokumentinės juostos „First They Killed My Father“ filmavimo metu.

Kalbėdama su „Vanity Fair“ žurnalistais moteris pasakojo, jog atrankų vaidybiniam filmui metu jie su režisieriumi skurdžiai besiverčiantiems vaikams duodavo pinigų, o po to juos atimdavo. Tai buvo aktorių atrankai skirtas žaidimas. Tuomet jie klausdavo, kam jiems tie pinigai ir vaikai turėjo kažką sumeluoti.

Daugelio internautų šis pasakojimas nesužavėjo. Jie kaltino aktorę žiauriu elgesiu bei metodais.

Angelina Jolie su vaikais, Vivienne - kairėje) / Vida Press nuotr.

Galiausiai Jolie išsirinko mergaitę Srey Moch, kuri paklausus jos, kam jai tie pinigai, atsakė, jog numirė senelis ir neturi pakankamai pinigų gražiai jį palaidoti.

A. Jolie aiškino, jog tokia aktorių atranka buvo skirta pamatyti vaikų emocijas, nes jiems iš tiesų filme teks suvaidinti panašioje scenoje.

„Jei manote, jog iš vaikų buvo tikrai atiminėjami tikri pinigai ir tyčiojamasi, man labai liūdna. Tai buvo dalis improvizacijos, ir yra dalis atspindinti filmo scenarijų. Mano kalba buvo suprasta klaidingai. Atrankos metu viskas buvo daroma, kad užtikrinti gerą vaikų nuotaiką. “

Vaikai, kurie buvo atrankose – iš skirtingų socialinių sluoksnių. Anot filmo prodiuserio ir garsios aktorės, iš jų niekas nesityčiojo. Buvo nupasakojama situacija. Jie suprato, kad taip stengiamasi sugauti emociją. Visos žaidimo taisyklės paaiškintos iš anksto.

Angelina Jolie su vaikais iškeliavo į Kambodžą (9 nuotr.)
+3

Skaitykite daugiau