Angelina Jolie prakalbo apie jos vaikų sveikatos problemas

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix'“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-10 09:06
Praėjusios Tarptautinės moters dienos proga Angelina Jolie dienraščiui „Time“ atskleidė, kad jos dukroms buvo atliktos chirurginės operacijos.

Sekmadienį 44-erių metų aktorė prisipažino, jog dvi jos dukros neseniai patyrė „medicininius iššūkius“, joms buvo atliktos operacijos.

Angelinos parašyta esė „Kodėl merginos nusipelno meilės ir pagarbos per Tarptautinę moters dieną“ prasideda aktorės žodžiais apie šeimą užklupusias sveikatos problemas: „Pastaruosius du mėnesius praleidau operacinėse su vyresniąja dukra, o prieš kelias dienas stebėjau, kaip jaunesnioji taip pat gulasi po „peiliu“ ir išgyvena klubo operaciją“, – rašė Jolie.

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix'“ nuotr.
Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix'“ nuotr.

„Jos žino, kad rašau apie tai. Kadangi gerbiu jų privatumą, mes diskutavome apie tai kartu ir jos mane paskatino kalbėti“, – pridūrė ji.

„Aš stebėjau, kaip dukros rūpinasi viena kita. Mačiau, kaip mano mergaitės taip lengvai su viskuo susidoroja viena kitai padėdama“, – teigė aktorė.

A. Jolie baigdama savo esė prašė visuomenės gerbti moteris ir merginas: „Noriu, kad vertintume merginas. Prižiūrėkime jas ir supraskime, kad kuo stipresnios jos augs, tuo sveikesnės bus ir tuo daugiau jos atiduos savo šeimai bei bendruomenei.“

Angelina Jolie su dukra Zahara/„Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie su dukra Zahara/„Scanpix“ nuotr.

Nors aktorė tiesiogiai užsiminė apie 15-metę Zaharą, ji nenurodė, kuriai iš dviejų jos jaunesnių dukrų buvo atlikta klubo operacija. Tačiau naujienų portalas „People“ patvirtino, kad 13-metė Shiloh buvo nufotografuota vaikščiojanti su ramentais savaitgalį, einant apsipirkti su savo mama ir seserimi Vivienne.

„People“ šaltinis iš ligoninės pasakojo, kad A. Jolie pastaruosius du mėnesius praleido šalia savo vaikų.

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama