Angelina Jolie pasidalijo mintimis, ką reiškia auginti paauglius: „Turiu prisiminti savo jaunystę“

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė Angelina Jolie atsigauna po nelengvų skyrybų ir kone visą savo laiką skiria vaikams. O jų turi nemenką būrį – visą šešetuką. Rugsėjį moteris pasitiko su dar vienu iššūkiu – išlydėjo vyriausiąjį sūnų Maddoxą studijuoti į Pietų Korėją.

Retame interviu, kurį aktorė davė žurnalui „Hello“, A. Jolie atskleidė su kokiais iššūkiais tenka susidurti norint suvaldyti visą būrį paauglių. Anot jos, tai nėra taip lengva, ypač, kai esi viena.

„Vaikų paauglystė yra labai smagus dabartinis mūsų gyvenimo etapas. Jame atrandu save iš naujo, – kalbėjo Angelina Jolie. – Gera matyti jų virsmą iš vaikų į suaugusiuosius“.

A. Jolie tikina, kad buvimas mama yra skirtingas kiekvienu vaikų augimo etapu.

Angelina Jolie su savo vaikais/Vida Press nuotr.

„Kai vaikai maži, tuomet labiau jautiesi mama. O jiems tapus paaugliais, tenka prisiminti savo pačios jaunystę. Tai labai įdomi patirtis“, – kalbėjo ji.

Kalbėdama apie vyriausiojo sūnaus naująjį gyvenimo etapą Angelina Jolie neslėpė pasididžiavimo. 

„Nė negali būti kitaip – aš juo labai didžiuojuosi, – apie sūnaus pasirinkimus kalbėjo aktorė. – Man taip gera matyti, kokiais gražiais vyrais jie užaugo. Nuolat jiems primenu, kad privalo gerbti ne tik save, bet ir juos supančias moteris. Manau, tai jie puikiai supranta, nes matau jų ryšį su seserimis.“

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.

Viename interviu Angelina Jolie pasakojo, ką nuolat kartoja savo dukroms: „Dažnai sakau savo mergaitėms, kad viskas, ką jos privalo daryti kasdien - tai lavinti savo protą. Visuomet gali užsivilkti gražią suknelę, tačiau kur kas svarbiau, kas slypi tavo viduje“.

Apie motinystės džiaugsmus moteris anksčiau yra atviravusi ir BBC. 

„Man patinka skaityti vaikams ištraukas iš laikraščio „New York Times“ ir žiūrėti „National Geographic, – teigė A. Jolie. – Tačiau kaip mamai, man visada atrodė, kad trūksta vienos, globalios žinių laidos ar programos vaikams, kurią kas savaitę galėtų žiūrėti visa šeima kartu. Tikiuosi, kad tai tiktų bei patiktų ne tik mūsų, bet ir viso pasaulio šeimoms“.

Skaitykite daugiau