Angelina Jolie pasidalijo geriausiu kada nors gautu patarimu: „Nereikia stengtis būti tobula“

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix'“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė Angelina Jolie šiuo metu keliauja po pasaulį ir pristato ilgai lauktą filmą „Piktadarės istorija 2“ („Maleficent: Mistress of Evil“). Kartu su ja neretai vyksta ir vaikai, todėl Angelina mielai atsako į klausimus susijusius su buvimu mama.

Praėjusių savaitę Londone vykusioje filmo premjeroje aktorė pasidalijo geriausiu kada nors gautu patarimu apie tėvystę ir vaikų auklėjimą.

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix'“ nuotr.

„Turbūt visi taip galvojame, na, aš tai tikrai taip galvojau dar prieš turėdama vaikų, kad norėdami būti gerais tėvais privalome būti gerais žmonėmis. Arba kitaip sakant – tobulais. Tačiau tiesa yra visiškai kitokia, – kalbėjo A. Jolie. – Jūs turite tiesiog daryti viską, kad galite geriausiai, tačiau toli gražu ne tobulai.“

Kiek anksčiau, Los Andžele vykusioje premjeroje raudonuoju kilimu žengė ne tik visa filmo kūrybinė komanda, bet ir penki Angelinos Jolie vaikai. Vyriausiojo sūnaus Maddoxo premjeroje nebuvo, nes vaikinas neseniai įstojo į koledžą Pietų Korėjoje.

Angelina Jolie su dukra / „Scanpix'“ nuotr.

„Mano vaikai mane augina“, – juokėsi Angelina. Ji nuoširdžiai gyrė atžalas už jų organizuotumą ir stiprų tarpusavio ryšį. „Zahara šeimoje – labiausiai organizuota. Tik pažiūrėkite kokia ji jau didelė ir graži.“

Skaitykite daugiau