Angelina Jolie pasakoja apie sudėtingiausius metus gyvenime: „Viskas sustojo“

Angelina Jolie / žurnalo PEOPLE viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-13 16:53
Aktorė Angelina Jolie (42) papuošė naujausią žurnalo „People“ numerį. Visas pasaulis sulaikęs kvapą laukė, kol su Bradu Pittu 2016 metais išsiskyrusi moteris papasakos apie praėjus metus.

Nors daug dalykų keitėsi, vienas, pats svarbiausias, išliko toks pats. Tai A. Jolie atsidavimas vaikams. Naujausiame interviu ji prisipažįsta, kad išgyveno be galo sunkų laikotarpį. Moteriai nebuvo kada galvoti apie vaidmenis kine, nes reikėjo pasirūpinti vaikais, kurie sunkiai išgyveno tėvų skyrybas. „Viskas sustojo“, – atvirauja Angelina.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Vis dar išgyvenu pakilimus ir nuosmukius, spėju, kad įgavau šiek tiek stiprybės, – sako aktorė naujausiame interviu. – Tikriausiai visi kada nors praeiname sunkius laikus, tačiau būnant mama apie atsakomybę reiktų galvoti pirmiausia. Mano vaikai yra paaugliai, šio laikotarpio potyriai vėliau suformuos jų pasaulėžiūrą ir vertybes.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Su Maddoxu (16), Paxu (13), Zahara (12), Shilohu (11) bei Vivienne (9) ir Knoxu (9) pašonėje superžvaigždė tik dabar grįžta prie ankstesnių darbų. Kanalui „Netflix“ ji režisavo filmą „First They Killed My Father“ („Pirmiausia jie nužudė mano tėvą“). Kino juosta pasakoja apie Angelinos bičiulio Loungo Ungso prisiminimus, išgyvenant genocidą Kombodžoje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Naujausiame interviu A. Jolie patvirtina, kad ateityje planuoja imtis daugiau vaidmenų kine, įskaitant ir naujausią „Maleficent“ dalį. Bet kokiu atveju, moteris ir toliau daugiausiai dėmesio skirs savo vaikams.

Emocionalaus pokalbio metu Angelina atskleidžia, jog per šiuos metus jos vaikai daug prisikentėjo. „Visa šeima turėjo pernešti šilto ir šalto“, – be užuolankų pasakoja ji.

Moteris didžiuojasi, kad net du jos vyresnieji sūnus prisidėjo prie motinos darbo su kino juosta „First They Killed My Father“. A. Jolie mano, kad visų darbų metimas į šalį ir susikoncentravimas ties vaikais, bandymas juos įtraukti į tam tikrus projektus – tai vienas svarbiausių uždavinių, kai šeimą krečia skyrybų skandalas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai