Angeliną Jolie naujoje „Kapų plėšikės“ versijoje pakeis švedė Alicia Vikander

Alicia Vikander ir Angelina Jolie filme „Kapų plėšikė Lara Kroft: gyvybės lopšys“ / „Scanpix“ nuotr. ir kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-29 10:02
Stulbinančiu greičiu Holivude išgarsėjusi švedų aktorė Alicia Vikander (27 m.) gavo pagrindinį vaidmenį naujoje „Kapų plėšikės“ („Tomb Raider“) versijoje, praneša „Variety“.

Šiemet „Oskaru“ už antraplanį vaidmenį „Danų merginoje“ apdovanota aktorė dirbs kartu su norvegu Roaru Uthaugu, kuris režisuos filmą – tai bus pirmas jo darbas Holivude.

Anksčiau sklandė kalbos, kad naująja Lara Kroft taps „Žvaigždžių karuose“ sužibėjusi britė Daisy Ridley, tačiau galiausiai geidžiamiausias vaidmuo Holivude atiteko Aliciai Vikander. Nors aktorei artimas šaltinis „Variety“ sakė, kad Alicia visą laiką buvo pirmas kino studijos pasirinkimas, tačiau apie tai paskelbti buvo delsiama dėl to, jog buvo derinamos net mažiausios susitarimo smulkmenos.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Naujasis „Kapų plėšikės“ filmas pasakos apie pačią pradžią – jauną britų archeologę Larą Kroft, besileidžiančią į pirmą savo nuotykį.

Žmonės.lt primena, kad 1996-aisiais sukurtas kompiuterinis žaidimas apie archeologę Larą Kroft į kino ekranus buvo perkeltas 2001-aisiais, tuomet pagrindinį vaidmenį atliko Angelina Jolie. Aktorė vaidino ir po dvejų metų pasirodžiusioje antroje filmo dalyje „Kapų plėšikė Lara Kroft: gyvybės lopšys“.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai